Jackie ChanI

Kong-sang Chan

8,2
21 944 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackie Chan

Jackie Chan - pisałem o nim rok temu :) no parę mies. temu to mój najlepszy aktor - jego walki no normalnie są tak niewiarygodne, że wydaje się, że albo ktoś jego zastępuje, albo jest wszystko robione przez komputer. Faktem jest, że on sam to wszystko wykonuje i nikogo nie potrzebuje do pomocy. Nie sposób się na jego filmach nudzić. Tym bardziej, że jest uśmiechnięty, radosny z życia no i przy tym dość zabawny. Czyli kino akcji na wesoło. Podobno chce zakończyć karierę kina akcji i zająć się czymś innym. Patrze na filmweb a tu nagle wyskakuje Godziny szczytu 3 hm i tak sobie myśle o co tu chodzi czyżby nie zamierza jeszcze zakończyć kariery. No o by nie :) nie wiem tylko czy ktos tak sobie napisał ten tytuł czy jednak to jest prawda, że Jackie Chan pozostanie i bedzie dalej występował jako tzw macho i będzie walczył na wesoło - no chciałbym :) Pozdrawiam wszystkich jego fanów i film:-)web

użytkownik usunięty
shiroo

Chan bronił się rekami i nogami przed RH3, ale dał się przekonac i podobno latem ma zacząc zdjęcia we Francji. O ile Tucker podpisze kontrakt bo na razie nie bardzo chce. kariery jc nie konczy, od roku wspomina tylko o zmianie profilu- więcej jako producent, jako aktor poważniej ( czyli romanse i dramaty a nie kopanie), zdecydowanie częściej jako reżyser i stunt coordinator. ja mu się w sumienie dziwię, latka leca, co rano chrupie w kościach tak, że ptaki z pobliskiego parku ploszy. jeszcze jeden powazny upadek na plecy i znowu bedzie sparaliżowany, tylko, że tym razem może już permanentnie.
pozdrawiam,
lokje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones