Jackie ChanI

Kong-sang Chan

8,2
21 944 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackie Chan

Wszystkiego najlepszego mistrzu Chan !!

Shadow_filmweb

Z trudem przyjmuję fakt, że on ma już tyle lat. Jednak zdaję sobie sprawę z tego, że z rzeczywistością należy się pogodzić.

karoman4

Szczerze mówiąc mnie również trudno się pogodzić z tym faktem...60 lat
łaaał...kiedy to zleciało :(
Wszystkiego najlepszego mój mistrzu,zawsze nim będziesz,nie zależnie od tego ile lat skończysz :))))))
UWIELBIAM CIĘ <3

alex1208

Też mam cholera słabość do Jackiego:)

karoman4

Moj ulubiony aktor konczy 60 lat!!!;(wszystkiego najlepszego jackie;)

karoman4

To mamy podobnie...

Shadow_filmweb

Wszystkiego najlepszego

Shadow_filmweb

100 lat Jackie !!!

Shadow_filmweb

oglądając jego wypadki z planów filmowych ze zdziwieniem przyjmuję fakt, że dożył tak sędziwego wieku... 100 lat.

użytkownik usunięty
Shadow_filmweb

Ja myślałem, że jest jeszcze starszy. Wybitny aktor z niego z pewnością nie jest, jego filmy to w większości komedie.

sądzić czy ktoś jest wybitnym aktorem czy nie na podstawie gatunku filmowego w którym najlepiej się odnajduje - głupota

użytkownik usunięty
McLlovin

No dobra jego filmy to ani komedie ani sensacja, to misz-masz jednego z drugim, ani to śmieszne ani porywające.

Widowiskowość, to główny atut filmów z Jackie Chanem.
Przyjemniej mi jest oglądać filmy, w których widać, że ktoś coś zrobił konkretnego, niż takie gdzie ludzką pracę zastępują komputery i te CGI.

jak już chcesz prowadzić dyskusję, to przeczytaj jeszcze raz, zastanów się i odpisz coś co miałoby sens w porównaniu do mojego komentarza

McLlovin

Ale w czym masz problem?? Nie lubisz go czy poprostu przyszles sobie potrolowac bo nudno??

Sabcio1234

ja go uwielbiam, widziałem z nim wszystkie filmy w których odegrał jakoś znaczącą rolę, do dyskusji się wtrąciłem, gdyż kolega powyżej uważa, że aktor komediowy nie może być wybitnym, bo tylko rozśmiesza, dałem mu do zrozumienia, że to bez sensu, a on mi jakimś zdaniem wyjętym z kosmosu odpowiada

McLlovin

Ahh to przepraszam nie doczytalem .

Tyle, ze fajnie się ogląda. Wiesz, nie każdy aktor musi sie od razu sprawdzać w Hamlecie czy Makbecie, są różne gatunki, a on w tym swoim dobrze się sprawdza

użytkownik usunięty
biggssen

Już nanoszę korektę na to co napisałem. Nie mówię że filmy z Chackiem Chanem są głupie. obejrzałem pierwszy, drugi trzeci i naprawdę miło spędziłem czas przy takiej zabawie. Jednak ile razy można ciągnąć to samo? To się już znudziło.

Ja Cię doskonale rozumiem, tylko mam jakąś słabość do niego i lubię te jego minki i akcje, bo ta jest zawsze naprawdę wartka, coś się dzieje. Żal mi tylko czasem tych statystów:)

Shadow_filmweb

Wierzyc się nie chce, że już 63...

biggssen

Rzeczywiście :D czas naprawde szybko leci

Shadow_filmweb

Mnie to czasem załamuje:)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones