Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 644 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Jackson dostał nominację w kategorii NAJGORSZY AKTOR DRUGOPLANOWY za role w filmach "Ostatni Władca Wiatru" oraz " Zaćmienie". W przypadku pierwszego obrazu, zgadzam się w zupełności - to chyba był jego najgorszy występ w całej karierze. Jednak trochę niezasłużenie przypadła mu nominacja za rolę wampira. Tu, wydaje mi się, że dał radę. Zgadzacie się?

xena_4

we "władcy wiatru" Jay był przesłodzony i polski dubbing dobił i tak kiepską rólkę
ale jako wampir zwłaszcza w "zaćmieniu" bardzo mi się podobał i chyba na "malinkę" nie zasłużył - jeśli chodzi o tę rólkę

ateate

Wydaje mi się, że właśnie Ost. Władca Wiatru" może tutaj przesądzić o wszystkim i jednak Jackson dostanie Złotą Malinę. Widziałam listę nominowanych aktorów i wydaje mi się, że niestety on ma tutaj największe szanse.

xena_4

dostał malinę, ale myślę, że oceniali władcę wiatru - nawet w nagrodach Jacksona jest napisane:
Złota Malina, wygrana,
Najgorszy aktor drugoplanowy
Ostatni Władca Wiatru (2010)

Zaćmienie to po prostu inny tytuł, w którym zagrał i go dopisali, ale przecież aktorzy dostają nagrody za zagranie w jednym, danym filmie, a nie w dwóch, trzech... tak jest w przypadku innych nagród - może że dostają nagrodę za całokształt.

z pewnością sobie poradził z rolą wampira - zwłaszcza, że było go więcej niż w poprzednich częściach i fajnie zagrał...
nominacje do złotych malin w tym roku były do bólu przewidywalne -zaćmienie dostało nominacje bo musiało dostać po prostu, a nie dlatego że zasługiwało... żal

weramg

W końcu nagroda na jaką zasłużył.

cav_filmaniak

To prawda. Jak najbardziej na to zasłużył. Mam nadzieję, że ten incydent sprawi, że głęboko zastanowi się nad swoim aktorstwem i zacznie się bardziej przykładać do swojej pracy. Bo to, co on ostatnio wyprawia, woła o pomstę do nieba. Jak na razie,dobrze zrobił jedynie ten słynny już epizod w Criminal Minds i główna rola w Dread. No i jeszcze w miarę postarał się w Zaćmieniu. A reszta... Po prostu tragedia - Z Last Airbender na czele.

xena_4

Dokładnie Xena, już kiedyś, dawno temu temat był poruszony, Jacksona stać na o wiele więcej.... Jak na razie moim zdaniem najlepiej zagrał w Dread. Mam nadzieję, że weźmie się w garść.

xena_4

"Ostatniego Władcy Wiatru" nie widziałam, ale w "Zaćmieniu" zagrał chyba najlepiej z całej wampirzej paczki.

xena_4

Mi się wydaje, że całkiem zasłużenie... Ostatni Władca Wiatru całościowo moim zdaniem nie dorównuje oryginałowi do pięt, ale znowu w tym wampirzym filmiku też nie uważam, żeby był jakiś, ee... wybitny...

hordra

A kto tu twierdzi, że był niby wybitny? Zagrał poprawnie. Postarał się. Ale nic ponadto. Ale w ogólnym rozliczeniu i tak wypadł najlepiej z całej załogi Zaćmienia.

Co do filmu OWW, to zgadzam się z tobą calkowicie.

xena_4

nie widziałam władcy..., ale w zmierzchu to on jako jedyny mnie nie denerwuje:D całkiem daje radę, choć do fanów sagi zdecydowanie nie mogę się zaliczać. nie zasłużył na to "wyróżnienie"... za to co innego kristen, ze swoimi trzema minami....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones