Jackson Rathbone

Monroe Jackson Rathbone V

7,1
4 670 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jackson Rathbone

Dziewczyny, wiecie coś konkretnego na ten temat?
Zastanawia mnie ten filmik:
http://pl.youtube.com/watch?v=F1_6EMXTQz0
Patrzcie na sam koniec. Nie wygląda to na kumpelskie stosunki.

Oglądając takie filmiki, myślę sobie: nigdy więcej youtube.
A potem:
http://pl.youtube.com/watch?v=Y4GWaLSGNfs
Te miny - bezcenne :D

Jeannette

hmm... przeciętna. ;P
ale może właśnie w takich gustuje..? xD

xena_4

No, jest bardzo ładna:>

arisa_

Wywiad ze strony ifelthope:

Dziennikarka: Filming New Moon seems different from Twilight. Is it too overwhelming now?

Ashley: It’s seriously so much fun still. Not too overwhelming yet, because I’m really enjoying and lucky to be doing what I’m doing. Everyone on the set is friends—we all go out together and have dinners. But yeah, it’s crazy because all of a sudden everyone cares what you’re wearing, what you’re drinking, who you’re kissing.

Dziennikarka: Well, we also hear you might be dating your onscreen love, Jackson Rathbone, too. True?

Ashley: [Grins] Um…Jackson is a sweetheart. But we’re... um... No.

Można sie pogubić, prawda? xD

_Ruby_

Powiem szczerze, że ja już sama nie wiem, jak to jest z nimi naprawdę. Jakiś czas temu na youtubie była dość długa dyskusja na temat, czy są oni ze sobą, czy nie. Ja kilka razy podkreślałam tam, że TAK, są razem i nawet raz słyszałam, jak Jackson potwierdził to podczas wywiadu, ale inni forumowicze odpowiadali, że nie są. A teraz, jak sprawdzałam ostatnie notki na youtubie, to widzę, że jednak coraz więcej osób potwierdza, że Jackson i Ashley są parą. Jeżeli tak, to ja się osobiście z tego cieszę, bo oni tworzą naprawdę ładną parę.

xena_4

Ja kiedyś słyszałam, że Ashley jest(a przynajmniej była)z Kellanem. Tak więc nie wiem ;/

Jeannette

Mam szczerą nadzieję, iż nie ma żadnej.

Karolina_60

Czytałam, że oni są tylko przyjaciółmi. A na najnowszych zdjęciach Ashley nie ma Jackson'a i na odwrót. A ten pocałunek, to był taki całus, nic wielkiego jak dla mnie.
Jak pisałam czytałam że nie są razem, ale się przyjaźnią.
I w głębi duszy mam nadzieję, że to prawda ;D

Nugathy

Fajnie razem wyglądają, pasują do siebie. Mam nadzieję, że jeśli nie są razem to będą ;)

Magda___lena

A ja mam nadzieję, że nie :)) Nie, ale dla mnie wcale do sibie nie pasują i nie mówie tego dlatego, że on mi się podoba- bo moje marzenia i tak są nie realny. Poprostu wg. mnie nie pasują do siebie ;))
A szperałam, szperałam i wyszperałm, że Ashley kręci z takim jedny aktorem z tego nowego BH 90210...
;D

Nugathy

Może to Kellan? Słyszałam i takie plotki. Dużo wskazuje na to, ze Jackson i Ashley mogliby być razem, są takie, które przemawiąją przeciw temu. No i bądź człowieku mądry :P
Chyba tylko główni zainteresowani wiedzą jak jest.
Właśnie, zróbmy listę pytań do Jacksona xD

_Ruby_

A może i z Kellanem ;pp
A lista pytań to dobry pomysł ;) Jak wpadne na jakieś interesujące to napiszę xD

Nugathy

OOo nie! Masz taki sam avatar xD

Co do związku (?) Jacksona i Ashley, to oby nie. Nie przepadam za Ashley, już wolałabym żeby umawiał się z Nikki (nie pasują do siebie, aczkolwiek Nikki jest przesympatyczna). Także temu związkowi mówię: NIE!:D

Gred_and_Forge

Mnie jakoś te filmy nie niepokoją. Naprawdę, nie ma się co bać, czego to się na promocjach filmów nie robi...

_Ruby_

ashley z kellanem owszem tworzy parę, ale tylko i wyłącznie w ich najnowszym filmie :)

_Ruby_

Ej, no faktycznie. Ostatnio zrobiła się jakaś moda, na afery i romanse w trakcie promocni danego filmu. Nie zdziwiłabym się, gdyby się okazało, że ktoś z producentów szepnął Jacksonowi i Ashley by udawali parę na czas promocji. Takie sytuacje już wcześniej miały miejsce w filmowym showbussinesie.

_Ruby_

A co plotek o romansie Jacksona...Przypomniałam sobie o jego zabawnej wypowiedzi, gdy kiedyś padło pytanie odnośnie Twilight - Czy jest z kimś w bliższych relacjach, a on wtedy dał taką wymijającą odpowiedź " Nie sądzę, bym utrzymywał tam z kimś bliższe kontakty, chociaż..Moją prawdziwą ukochaną jest gitara. Zabieram ją ze sobą wszędzie i praktycznie nigdy się z nią nie rozstaję. Myślę, że jej rodzice już dawno mnie nienawidzą".

xena_4

Uwielbiam tę wypowiedź :P Jak czytałam wywiad, wracałam do niej parę razy.

"I'm in vampirical state of mind!" xD

_Ruby_

Już zmieniłam ;D To był tylko zastępczy...spokojnie ;D
Szczerze, mnie te filmiki wogóle nie ruszają ;) To był zwykły cmok. I nie wydaje mi się aby Jackson udawał parę dla promocji...
Rosalie_Whitlock zgadzam się z Tobą, też wolałabym żeby spotykał się z Nikki, choć lubię Ashley ;)

_Ruby_

Mnie w sumie takie filmiki też nie ruszają. Raczej śmieszą. A co naprawdę łączy Jacksona i Ashley prawdopodobnie nie dowiemy się nigdy.

xena_4

Prawdopodbnie nie ;)) Chyba, że ktoś go pozna i zapyta, a potem nam to napisze :D Takie moje małe marzenie ;D Znaczy nie to, że ktoś napisał, ale że tym kimś kto go pozna- to będę ja xDD
Dobra koniec moich fantazji;pp

Nugathy

Fajnie byłoby gdyby Jackson znalazł sobie jakąś dziewczynę ;) On wydaje mi się być fajnym kolesiem i zasługuje na kogoś, kto go doceni :)

_Ruby_

W najnowszym wywiadzie na planie Criminal Minds mówi, że nie ma dziewczyny.
http://extratv.warnerbros.com/2009/02/ask_jackson_rathbone_-_live.php

_Ruby_

No proszę, kto by pomyślał, że on taki nieśmiały. Zwróćcie uwagę na jego miny, gdy dziennikarka pyta go, jaki jest jego ideał dziewczyny. Cudo ;)

_Ruby_

Co do pierwszego filmiku to uważam, że to było dla zwały xDD.

Drugi był cudny xDD Te jego miny są dobitne xDD.

No dziewczyny, to co z tymi pytaniami, bo parę wymyśliłam ^^.

_Ruby_

http://twilightseriestheories.com/index.php/2009/04/23/tst-exclusive-jackson-rat hbone-interview/#comment-72366

W komentarzu można wpisywać pytania do Jacksona, ale uwaga! Czas ograniczony...

MyWorld

i pewnie nie ma. przecież w tym pierwszym filmiku on ją całuje w policzek. są przyjaciółmi. to widać. ;)

renesmee_

Nie wiem, czy wiecie, że kiedyś był podobno z Rachel Curtis. Znalazłam 2 zdjęcia tej dziewczyny:
http://www.whosdatedwho.com/celebrity/photos/rachel-curtis.htm
http://www.facebook.com/people/Rachel-Curtis/1368877601

Jeannette

Śliczna :) A skąd to wiesz?

xena_4

No, jest bardzo ładna:>

_Ruby_

idźcie się leczyć i zajdźcie se prawdziwego faceta a nie gościa którego możecie tylko zobaczyć w filmie lub na plakacie nad łóżkiem!!!!!!!!1

Peril

A ty co? Nie masz co robić, tylko wpadasz na forum i wnerwiasz ludzi? Z nimi jeszcze nie jest tak źle. A poza tym, po raz setny powtarzam, że powyższe posty nie są pisane na poważnie. A skoro uważasz, że to było na poważnie, to wygląda na to, że chyba jednak ty wymagasz leczenia. I to natychmiastowego.

Peril

Pozwolę sobie zabrać głos w tej sprawie. Zgadzam się 100% z xeną_4 xDD.
A w ogóle to chyba nasza sprawa kto nas kręci i na kogo się napalamy xP, żyjemy w wolnym kraju, chyba że ja czegoś nie wiem i prawo zabrania czegoś takiego. Mi się Jackson podoba, ale tylko podoba, lubię sobie na niego popatrzeć, bo dla mnie jest niezwykle przystojny^^. Tak więc moja droga przestań się czepiać nas i znajdź sobie jakieś mniej obraźliwe w stosunku do innych osób hobby x].

MyWorld

Ja też zaczynam się zastanawiać, czy jeszcze obowiązuje tutaj wolność. Poza tym, to przecież normalne, że dziewczyny patrzą na przystojnych chłopaków, tak samo jak chłopacy na śliczne dziewczyny. Taka jest ludzka natura i nie warto z tym walczyć. Bo po co odbierać sobie taką przyjemność? A skoro ktoś uważa, że to chore, że dziewczyny napalają się na przystojnych aktorów, to równie dobrze można powiedzieć, że chore jest u facetów patrzenie na półnagie dziewczyny. Jedno i drugie to praktycznie to samo. Wszystko jest dla ludzi, drogie dziewczyny i cieszmy się z tego.

xena_4

brawo.
znakomicie powiedziane.

podpisuję się obiema rękami. nic dodać, nic ująć. :]

Peril

do takich komentarzy służy blog a tematy co do osoby służą do konkretnych ocen osoby, gry aktorskiej itd. - po co takie bzdety wypisujecie na filmwebie - dla mnie aktor jest przeciętny zagrał w paru filmach a traktujecie go jak boga można by rzec - zaśmiecacie forum!!!!! przez takie osoby jak wy był w pierwszej 10 top aktorów w czym on jest leszy od Marlona Brando (oprócz tego że żyje) ze był na 7 miejscu - przeciętny gówniarz i tyle a po zmierzchy wszystkie go kochacie!!!!!!!!! po co macie blogi w waszym profilu tam takie rzeczy wypisujcie a tu dawajcie porządne oceny jak wyżej gry aktorskiej - w zmierzchu nie było nie występował w zbyt wielu scenach żeby mieć takie oceny!!!

Peril

Te inteligentna, może weź przestań się pluć... Nie pomyślałaś o tym, że każdy może robić co chce? My na ten przykład mamy zbyt dużo czasu i postanowiłyśmy go spożytkować w taki, a nie inny sposób, czyli napalając się, wychwalając pod niebiosa i tworząc, według ciebie, niepotrzebne tematy... ;/. Jeśli coś ci się nie podoba to w jakim celu tu wchodzisz? A jeśli chodzi o tą "aferę" z pojawieniem się naszego "Boga" na Top100 i to jeszcze w pierwszej 10, to pretensje proszę kierować do filwebu, że mają kiepsko dopracowany system oceniania.

MyWorld

popieram.

poza tym, uważam, że forum jest od wyrażania własnych opinii, ale nie widzę nic złego, jeśli te opinie doprowadzą do prawdziwej, ciekawej dyskusji. ;]
przynajmniej nasze rozmowy nie odbiegają od tematu Jacksona (zob. forum Johnnego Deep'a, "Zmierzchu")

renesmee_

Z ciekawości zajrzałam na forum Deppa. I wiecie co? Tam się się od czasu do czasu kłócą. Co się porobiło ostatnio z ludźmi? Panuje tu wścieklizna, czy co? Muszę uważać, bo jeszcze się zarażę...hihi

xena_4

Jackson jako "Bóg"? No nieźle :) Jak to się stało, że żadna z nas wcześniej na to nie wpadła, dziewczyny? Musimy mu postawić jakąś świątynie i czcić go...hihi

użytkownik usunięty
xena_4

Najpierw przydałoby się urządzić krucjatę i wybić przeciwników naszej religii!! niech niewierni skwierczą w płomieniach!! (o cholera, wścieklizna mi się chyba udzieliła). No dobrze, a do rzeczy. Moim zdaniem fajnie się nakręcamy. Nakręcamy się pozytywnie. Nie widzę w tym nic złego =)
Xena: Go z dużej litery!!!

Pewnie xDD. O Wielki i Wszechmogący Jacksonie! xDD. Dobra to teraz nazwa naszej religii, której niedługo będą w szkołach nauczać ^^. Macie jakieś pomysły? xP

MyWorld

hmmm...
pomyślmy...

Jacksonizm - Jak Buddyzm, albo Judaizm. :]
a jego wyznawcy to Jacksoniści. O.o

(moje pomysły nigdy nie są zbyt oryginalne. xD)

renesmee_

Co tam xD, jak dla mnie może być ^^.

A jak komuś nie pasuje to niech wymyśli inne xP. To tak zapobiegawczo ;].

MyWorld

no to jakby co - to Jacksonizm. xD

renesmee_

Dobra, a gdzie będziemy odprawiać obrzędy ku jego czci? xD

MyWorld

hmmm... najlepiej by było wybudować jakąś świątynię... ;p

użytkownik usunięty
renesmee_

W kształcie gitary, bo ciągle ją nosi :D

taaak. a w środku będzie jego ogromny portret. 2m x 2m. xD

renesmee_

Nie możemy zapomnieć o pomnikach ze złota of course, w miejscach gdzie jest najwięcej jego wyznawców xD.

MyWorld

można by pomyśleć też o stacji radiowej - coś jak Jacksonowa wersja radia Maryja. xD

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones