Jaden Smith

Jaden Christopher Syre Smith

6,8
5 916 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jaden Smith

syn Willa Smitha wyrósł na takiego drewnianego pozera?

użytkownik usunięty
theMedicalDoctor

Chyba wszyscy zadajemy sobie to pytanie... To i jeszcze: dlaczego on nie umie poprawnie mówić po angielsku? :<

Biedny Will,ale spieprzył robotę.

theMedicalDoctor

Jaki ojciec taki syn.

sysunia22

Dlaczego? Przecież Will Smith jak na aktora jest w porządku. I nie słyszałem, żeby był pozerem.

Micman1995

Dla mnie Will jest wszędzie taki sam i nie zalicza się do miana dobrego aktora.

sysunia22

Masz prawo do takiej opinii :) ja jednak muszę przyznać, że nie mam jak za bardzo się wypowiedzieć, bo widziałem z nim bardzo mało filmów. Poza tym świat byłby do bani, gdyby każdy tylko wychwalał danego aktora/aktorkę. Tak naprawdę to super, że jest ktoś, kto ma własne zdanie i nie boi się powiedzieć, że czyjaś gra aktorska jest dla niego totalnie drętwa. Pozdrawiam :)

Micman1995

O jejku, czuję się jak jakiś bohater :) również pozdro :D

Micman1995

Dlaczego wszyscy nie mogą być tacy wyrozumiali jak Ty, o ile świat byłby lepszy, ah, ah, ah ...

AlexRener

Właśnie więcej wyrozumiałości i cierpliwości nam potrzeba. Emocje to jedna sprawa, liczy się to, jaką postawę przyjmiemy i jak się zachowamy wobec drugiego człowieka (ew co napiszemy na forum :D)

sysunia22

i do tego jeszcze rogacz XD żone wybaczył że go zdradziła, co za lamus XD

theMedicalDoctor

Ej o co wszystkim chodzi że jego syn jest pozerem?
Nie o to chodzi że myślę że jest fajny, ale po prostu nie wiem bo się nie orientuje i liczę że ktoś mi powie :)

Agornot

Pozerem hmmm pewnie wkurza ludzi jego nastawienie że szkoła nie jest mu do niczego potrzebna, rasizm i takie tam

maciej2801

OK bo w między czasie zobaczyłem właśnie pare jego wypowiedzi bo mnie to po prostu interesowało (i leżałem w szpitalu i nie miałem co robić) więc już wiem o co wszystkim chodzi ale jescze bardziej zastanawia mnie TO ŻE TO SYN WILLA SMITHA!!!!!!

Agornot

Może talent odziedziczył po kądzieli :-)

maciej2801

HEHEHE :-D

Agornot

chodzi o to, że większość żal dupę ściska, że zapi......ją za 2000zł/mc a on nie musi się już niczym przejmować ... A no i jeszcze jedno, wybił się tylko dlatego, że ma sławnego tatusia ;) to chyba główne zarzuty ;)

theMedicalDoctor

i do tego kurdupel, kurde Will jak mogłeś wziąć sobie kobitę wzrostu pigmeja? Nie wiesz, że wzrost dziedziczymy najczęściej po matce?!

miko_klimkiew

Will ma urok a Jaden nie. Jest forsowany przez to że jest synem Willa ale prawda jest taka że marny z niego aktor.

theMedicalDoctor

On jest raczej znany głównie z tego , że jest raperem , a nie aktorem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones