Jae Hee

Hyun-kyoon Lee

8,2
204 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jae Hee

Nieźle zagrał w bin jipie.Pewnie teraz zacznie robić kariere aktorską w swoim kraju.

Rashida

Chinol to to nie jest,tylko Koreańczyk ale mniejsza z tym (wpis jest stary,ale i tak odpiszę).
Bardzo lubię tego aktora, w Bin jip fajnie zagrał:) Karierę w Korei już zrobił, choć jest młody, więc wszystko przed nim. Nie wątpię, że dostanie jeszcze dużo ciekawych ról. Jak na razie poluję na serial z jego udziałem.
A oczka ma naprawdę śliczne^^

Rashida

bardzo interesujący aktor. ;] oglądałam i Bin Jipa z nim i cały serial [Delightful Girl Choon Hyang] i przymierzam się do obejrzenia kolejnego. ^^

Rashida

No właśnie, to Koreańczyk. A dodam, że chyba najprzystojniejszy ze wszystkich, jakich widziałam.

MissSmardzyk

Jest całkiem przystojny, ale inni dla mnie są piękniejsi:) ale to kwestia gustu:P

Rashida

Jest całkiem niezły:)
Zarówno fizycznie jak i aktorsko jest na czym oko zawiesić i na co popatrzeć:)))
Ja jak na razie oglądałam z nim trzy seriale (Delightful Girl Choon Hyang, Witch Amusement, One Mom and Three Dads) i muszę przyznać, że w
Delightful Girl Choon Hyang całkowicie mnie rozbroił, tak jak i cała drama

isamar84

Też mi się bardzo podobała Delightful Girl Choon Hyang ;)

Rashida

dla ciebe każdy kto jest skosny to chinol

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones