Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
126 624 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal

Ostatnio oglądałem z nim wiele filmów i trzeba przyznać , że świetnie je sobie dobiera , z
niecierpliwością czekam na kolejne filmy z jego udziałem --> Nightcrawler to będzie petarda :)

filmowiec439

Też go bardzo lubię, ale zdarzało mu się grać w badziewiach ("Pojutrze", "Dowód", "Balonowy chłopak").
Niemniej aktor z niego świetny. :) I też pokładam spore nadzieje w "Nightcrawlerze". Może nominacja do Oscara? (Należy mu się też za "Wroga", ale to nie jest film, który Akademia obejrzy i się nim zachwyci :( )

Davus

Aktor świetny. Gra w bardzo różnych gatunkowo filmach. Lubi wyzwania, potrafi być i intrygujący , i męski, przystojny a także dla kontrastu wprost przeciwnie. Ale ma to coś. A poza tym był kumplem Heatha i jest ojcem chrzestnym jego córki. Gra w różnych filmach, niestety nie zawsze udanych, ale to już kwestia wielu czynników, na które aktor nie do końca ma wpływ. Bardzo lubię 3 filmy z jego udziałem labirynt, bogowie ulicy i tajemnicę.


PurpleAngel

Dobrze że nie pcha się w wielkie produkcje z duzym budżetem , dastana w prince of persia zagrał świetnie ale juz w pojutrze to nie bardzo ... ale filmy typu bracia , labirynt i reszta to wielki plus , strasznie nie mogę sie doczekać filmu Nightcrawler , do filmu zgubił duzo kg , widać że zależało mu na zagraniu tej roli jak najlepiej tylko czekac.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones