Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
125 567 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal

Jak ktoś już wcześniej zauważył, Jake jest postrzegany głównie przez pryzmat tej roli. Film sam w sobie jest bardzo ciekawy, chociaż nie powalający, ja oceniam go wysoko z prywatnych pobudek, ale przyznaję z ręką na sercu, że czasami wieje w nim troszkę nudą. Jake zagrał fenomenalne role, takie jak martwy pułkownik w "Kodzie Nieśmiertelności" czy chociażby w "Miłość i inne używki", charyzmatyczny młodzieniec w "Księciu Persji" albo pokręcony chłoptaś w "Autostradzie", a mimo to większość ludzi na dźwięk jego imienia kojarzy od razu "Brokeback Mountain". Nie wiem czy to wynika z tego, że ten film miał być kontrowersyjny czy bardziej z rozdmuchania jego sławy, ale jest to troszkę krzywdzące dla niego jako aktora, że jest uznawany jedynie za zdolnego go grania niezbyt asertywnego geja. Polecam inne filmy z jego udziałem ;)

Joanam1901

Donnie Darko...

użytkownik usunięty
Joanam1901

Czy ja wiem, ten film jest kontrowersyjny dla ludzi których brzydzi. Ja osobiście cenię Jake'a za Jarheada, Zodiak czy Kod nieśmiertelności gdzie był o wiele lepszy niż w samym Brokeback :-)

PS. Brokeback to świetny film, nie żebym się czepiał :D

Joanam1901

Wśród moich znajomych Jake jest raczej kojarzony z roli Sama w filmie Pojutrze, czy Balonowego chłopaka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones