Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
125 567 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal

Nie będę tutaj poruszał jego umiejętności aktorskich, natomiast jeśli ktoś uważał go za słabeusza, mało męskiego, czy chłopca z dobrego domu to niech obejrzy jeden z odcinków "Man vs. Wild". Towarzyszy w nim byłemu komandosowi - Bear'owi Gryllsowi na wyprawie na Islandię, gdzie klimat jest bardzo trudny. Podczas tego doświadczenia zszedł do jamy, by wypatroszyć martwą owcę, przeszedł pod śnieżnym tunelem, przeprawił się przez rzekę w samych spodniach i butach (w takich warunkach nie wolno zamoczyć ubrań), spał w wykopanym przez nich śnieżnym "pomieszczeniu", leciał helikopterem na uprzęży i przeprawił się na drugą stronę szerokiego wąwozu, na linie zawieszonej wysoko nad ziemią techniką zw. "tyrolką"! Dotrzymał kroku jednemu z najlepszych byłych "commando" na Ziemi, więc trzeba przyznać, że jest twardy. Szacun Jake!

LukeInside

Up, bo to dość fajna ciekawostka :)

LukeInside

No no no, bardzo ładnie. Osobiście jestem ogromną fanką Gryllsa; facet umie gadać o wnętrznościach wielbłąda tak, że czuć ich zapach, a przy okazji żal, że siedzi się na kanapie, zamiast sterczeć na pustyni i pić urynę. Gość jest porywający, a już akcja zabierania laików w paszczę najbardziej wymagających warunków na ziemi jest moim zdaniem mistrzostwem świata. Nawet sobie nie wyobrażam, jaki ciężar odpowiedzialności nad nim wisi (może nie finansowy, bo to w końcu produkcja telewizji, nie jego, ale moralny i psychiczny). Ale w końcu to skautowy instruktor: ma to we krwi. Jeżeli chodzi o Jake'a, to gadał już z kosmicznym królikiem, nic mu nie straszne ;)

LukeInside

Który to był odcinek?

dodsab

Pewnie chcesz obejrzeć klatę Jake'a, bo wspomniałem o tym, że przechodzi przez rzekę w samych spodniach :D Niech Ci będzie, ale samemu też mogłaś poszukać, mamy od tego wyszukiwarki. A więc jest to pierwszy epizod siódmego sezonu.

LukeInside

Nie wiedziałam, że wystąpił w tym programie, zaraz obejrzę:D Chętnie zobaczę czy ktoś poza Gryllsem może zjesc tygodniowe mięso albo larwy i nie cofnie mu się:)

alien_2

Tego akurat nie robił, ponieważ na Islandii jest ciężko o jakiekolwiek pożywienie. Znaleziona przez nich owca była już zgniła. Jedli czekoladę, by nabyć węglowodanów :P

LukeInside

Obejrzałam wczoraj. Zjedli jednak jednego małego robaczka:) Za to jestem w szoku, że przeszedł po tej linie. W ogóle fajny odcinek. Grylls mógłby zapraszac na swoje wyprawy sławne osoby, ale nie wiem czy miałby dużo chętnych:)

alien_2

Racja, całkowicie o tym zapomniałem :D Kolejny plus dla Jake'a. Nie wiem czy byłoby wielu chętnych skoro nazwał siebie najbardziej sprawną osobą w Hollywood :P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones