Jake Gyllenhaal

Jacob Benjamin Gyllenhaal

8,7
126 859 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jake Gyllenhaal

Wytrzeszczone oczy, gruby, zero zdolności aktorskich.... Co on robi na 1 miejscu top100 ludzi? No tak, znowu zaslinione fanki.... fajnie by bylo jakby przestaly patrzec tylko na jego twarz... Zreszta moze dobrze ze patrza na twarz bo aktorzyna to zniego zaden....

Typek

zgadzam się w 100%! co to w ogóle jest?! rzadko patrze na te wszystkie 'top', a dzisiaj spojrzałam i przejęła mnie groza... w ogóle pierwsze słyszę o tym gościu (i kicham na to, czy ktoś zaraz zacznie wjeżdżać na moje kompetencje filmowe)...(a już wybitnie kicham na stada oburzonych wielbicielek Dżejka....)
jest wiele innych osób, które zasługują na 1wsze miejsce w tym rankingu!:::...........

martuss

Popieram!

Typek

Dostal sie na 1 miejsce bo uzbieral 500 glosow. Najlepszym rozwiazaniem byloby zwiekszenie minimalnej liczby glosow np. do 1000 albo wiecej. Przynajmniej na jakis czas zalatwilo by to problem z tymi pseudoaktorami na pierwszych miejscach.

Wizarrd

Świetna rola w Donnie Darko i to wszystko ;] ten aktor nie saługuje żeby być nawet w 20 :/

Ico2

Chyba jednak zasłużył - no i jest w 20 ;)

Typek

Czepiacie się go tylko dlatego, że znalazł się na pierwszym miejscu, ale jednak jakoś uzbierał te 500 głosów, żeby znaleźć się w rankingu i to dość wysokich głosów... Dla mnie Jake jest świetnym aktorem... I nie mówie tak tylko dlatego, że jest przystojny...

Jot

Moze i chlopak jakis tam talent ma ale napewno nie zasluguje na pierwsze miejsce w top100!! ( choć lepszy on niż bohaterowie "Gorzkiej zemsty" którzy ostatnio święcą triumfy w rankingach..)

Sharis

Ludzie a co was interesuje jakiś ranking ? Czy to wogóle jest istotne ? Czy wam się coś dzieje jak jakiś aktor/aktorka jest wysoko ? Nie wiem, wtedy kończyny wam odpadają ? Bo ja tego nie rozumiem. Jest to jest i koniec, nie wybuchnei w ten sposób wasz dom - spokojnie.
A swoją drogą, GENIALNA rola w Donnie'm Darko.

Typek

ja go nawet lubie (widzialam go tylko w pojutrze) ale zeby byl na 1 miejscu to juz lekka przesada

Typek

phi:)))))..... dawno tak sie nie uśmiałam!!!! :))) dzieki! jake gruby???? to chyba gdy ty widzisz anorektyczke co waży 20 kg to myśłisz, ze ona ma wage w sam raz co nie?? ne jestem zasliniona fanka i mało mnie obchodzi czy on jest na 1 miejscu w top swiat czy na ostatnim ważne jest jakim jest aktorem....nie widzialam go w jednym filmie , co to to nie.moim zdaniem jest bardzo utalentowanym aktorem. mało mnie obchodzi wasze zdanie....to czy jest przystojny czny nie też zalezy od gustów....ty tak nie uważasz...trudno....ja nie bede nikogo namawiać !ani przekonywać....kazdy ma prawo dac do 10 punktow a za co to juz nie powinno was interesować.....podaj mi tylko aktora ktory twoim zdaniem jest świetny i zobaczysz co ja na jego temat powiem...narty...

Mantra_2

Ludzie zastanówcie się co wy w ogóle mówicie !!! Na tego aktora brak mi słów !!! Przeciez on jest jednym z najlepszych aktorów świata !!!!!
Obejrzyjcie pare filmów z nim, przekonacie się sami, w każdym z nich Jake zagrał świetnie !!!

Typek

ej on ma naprawde zajebiste ciało... no patrz tylko http://www.imdb.com/gallery/granitz/1596/SusanSaran_Vespa_626347_400.jpg?path=pg allery&path_key=Gyllenhaal,%20Jake&seq=44 [www.imdb.com/gallery/gr ...] i nie jestem zaslinioną fanką( no dobra zbiera mi sie kisiel w majtach na jego widok). aktor ma talent jak cholera nawet jak gra w jakims gniocie to wychodzi w nim rewelacyjnie, a ty sie czepasz nie wiadomo czemu... dla mnie jest zdecydowanie jednym z lepszych aktorów zaraz za benicio del toro i johnym deppem

Sick_2

Jakby Mi taki koleś przyszedł do łóżka,to napewno bym go nie wywaliła:D
a na tym zdjęciu to może być nie jego klata,ma zasłoniętą twarz...choć raczej myśle,że to jego

Marcysia

to on to on...popatrz na inne zdjecia na tej stronie... baj de łej stronka jest swietna obczailam juz chyba wszystkich co seksowniejszych aktorów.... tylko ciiiiichoooszaa

Sick_2

Więc nie dziwie się ,że sarandon się tak śmieje ,a hoffman go obejmuje:Psmakowity kąsek z niego.

Marcysia

no ba koles ma niezle cialo i ta twarz... ma po prostu szalone usta a w dodatku ten talent....mrrrrrmrrrrrrmrrrr
na zdjeciach jest kadra z mili ksieżycowego swiatla... film gdyby obsadzony byl innymi aktorami bylby calkiem calkiem do bani, a tak to z kina dla romantykow wychodzi nawet niezle kino... mrrrrrrrrrrrr :P pozdrawiam:D

Typek

Zobaczymy co powiesz po nominacjach do oscarów...cos mi się wydaje, że będzie podwójna nominajca:] Jarhead i Brokeback Mountain...

red_zer0

Tylko w połowie trafiłeś. A oscary to jakaś obiektywna miara jakości? :)

Typek

Moim zdaniem to naprawdę utalentowany aktor. Narazie nie może pochwalić się dobrymi rolami, ale uważam go za naprawdę dobrze zapowiadającą się gwiazdę.

adam_

nie może pochwalić się dobrymi rolami?? a jakie Ty filmy z nim widziałeś Adam?? October sky - jego film, Donnie Darko, Brokeback mountain, Jarhead... to chyba jego najlepsze role... zauważ, w jakich on filmach gra... jakoś nie widziałąm, żeby zagrał w głupawej komedii dla nastolatków... nie boi sie wyzwań i ma oczywisty talent!!

Typek

GRUBY ????????????????????
z której niby strony????? chyba na siebie w lustrze spojrzałeś i coś ci sie pomyliło....on jest bardzo przystojny i z wygladu praktycznie nic mu nie brakuje...JAK DLA MNIE...

Typek

Faktycznie, jest to trochę dziwne, że znalazł się na 1 miejscu, ale po pierwsze: mnie się wizualnie podoba, a o gustach się nie dyskutuje!, po drugie: jest bardzo utalentowany-mówię to jako dyplomowany reżyser

Typek

Dobre!
(lol2)
Dostał nominację do Oscara, chociaż ma "zero zdolności aktorskich" i wygrywa w rankingach na najprzystojniejszych gości, chociaż ma "wytrzeszczone oczy" i jest "gruby". Ale ludzie mają beznadziejny gust...
Też mam niestety beznadziejny gust, bo chciałbym wyglądać jak ten facet. No i, cholera, nie mogę się oprzeć wrażeniu, że jednak zasługuje na tą nominację.
PS: Ten ranking zależy od gustu ludzi, którzy wchodzą na tą stronę, więc nie miej pretensji, że ktośtam jest na pierwszym miejscu, a ktoś nie. Jake niedługo będzie znowu dość wysoko, a po swoich ostatnich rolach chyba na dwudziestkę zasługuje.

Howler

bardzo trafna wypowiedż PPP...zgadzam się w 100% z tym co napisałeś..
pozdrawiam...

Typek

Wszyscy którzy jadą po Jakeu są skończonymi debilami. Ja nigdy nie widziałem kogoś lepszego od niego we wszystkim. POZDRO DLA WSZYSTKICH FANÓW JAKEA.

Jake

Hej, dziękuję za pozdrowienia :). Jestem wielką fanką Jake' a, nie tylko ze względu na jego wygląd, ale także, a może przede wszystkim za jego zdolności. Jake to naprawdę świetny facet. Jest bardzo, bardzo utalentowany. Słuchaj, wiem, ze denerwujesz sie, gdy ktoś krytykuje naszego ulubionego aktora, ale nie trzeba od razu wyklinać tej osoby. Naprawdę, szkoda czasu i nerwów na kogoś, kto potrafi tylko wyliczać fizyczne wady aktorów (i to nieprawdziwe - Jake gruby? to kto według ciebie jest szczupły, Kate Moss?). Lepiej zadawać się z ludźmi na poziomie i nie zapominać, ze takim się jest. Nie zadajemy sie z burakami, prawda?

Elizabeth_Bennet_2

święta prawda: my fanki boskiego Jake'a burakom mówimy NIE

jakalie

sorry, ale strasznie mi się podoba tekst "Wal się na ryj ty zasrany palancie"

jakalie

Samoobrona też uzbierała wystarczającą ilość głosów...ale to świadczy tylko o wybierających.

Draven_81

Jake jest piekny boski cudowny ze hej. i tez nie jestem zasliniona fanka, po prostu mi sie podoba. heh Brad pitt jest okropny ale Jake? mmmmm

Typek

DOKŁADNIE! Jak widzę, że gra w filmie to nawet nie chce mi się oglądać. Facet ma coś denerwującego w twarzy, te zachwyty to jakieś jaja

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones