Uwielbiam go na ekranie! Moim zdaniem aktorstwem bije na głowę Julkę Wróblewską. Oby tylko sława nie uderzyła mu do głowy. Ale wróżę mu przyszłość wielkiego aktora! :D
Zmieńcie chłopakowi zdjęcie, bo już pełnoletni :D A i można dodać "Na dobre i na złe" do filmografii, odcinek 796 (jako Janek), całkiem sympatyczna rola, uśmiałam się przy oglądaniu :D sympatyczny jest ;)
super z niego aktor, ale nie lubię jego postaci Antka bo Pana Kisiela przezwał ,, budyń " i ja mu tego nie popuszczę, i dobrze że nie ma Antek scen z Kisielem.
super z niego aktor tylko nie podoba mi się rola Antka w moim ulubionym serialu M jak miłość od momentu jak na Pana Kisiela przezwał ,,Budyń " i tego mu nie daruję ma u mnie 2/6
Mam nadzieję, że mu dzieciństwa nie zepsują głupimi serialami. Świetnie zagrał w Czasie honoru i po prostu fenomenalnie w Listach do M. !!! Oby tylko dobrze poprowadzili jego karierę. Od debiutu Julki Wróblewskiej dawno nie widziałam tak zdolnego dzieciaka. Brawo chłopie! :D:D:D