Jakub Jankiewicz

7,6
2 432 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jakub Jankiewicz

Uwielbiam go na ekranie! Moim zdaniem aktorstwem bije na głowę Julkę Wróblewską. Oby tylko sława nie uderzyła mu do głowy. Ale wróżę mu przyszłość wielkiego aktora! :D

Z wyglądu, te oczka przeogromne, bystrość spojrzenia i loczki to mi się kojarzą jak u młodego Elijaha Wooda ;) Oby na równie mądrego dorosłego człowieka wyrósł.

użytkownik usunięty
lia_13

Zgadzam się, trochę podobny do Elijaha. I też uważam, że jest świetny! :)

lia_13

mi on raczej Janusza Palikota przypomina, jakby jego syn. Nawet podobnie sepleni. Troche za mądry, jak na ten wiek, aż razi.

qdys_1

Mi też<33

lia_13

Bardzo jest do niego podobny, przeuroczy chłopczyk, mam nadzieje że nie będzie się marnować w Emce i osiągnie ogromne sukcesy tak jak Elijah:)

Raczej wątpię w to, żeby takiemu młodemu chłopcu od razu sodówa uderzyła... :)
Jest przefantastyczny! Oby więcej takich młodych "aktorów". :)

Milena_96

oby takich Jakubów Jankiewiczów jak najwięcej a jak najmniej takiego drewna jak Krystian Domagała (Domagała to pomywacz przy Królu Jankiewiczu)

też o rok starszego Krystiana Domagałę bije na głowę o klasę aktorską przynajmniej.

malyfromhell

dodam, że Domagała to totalne drewno i nieporozumienie to widać gołym okiem

malyfromhell

Nie obrażaj Domagały.To dzięki Niemu dostał rolę w M jak Miłość.

kevinek

Nie ma to jak szukać doszukiwać się 'lepszego' w dwóch niesamowitych drewnach. Słabiaki, nawet jako dzieci :)

horrorstyles_fw

A ty byś lepiej zagrał/a?????Piszesz takie głupoty.Weź lepiej wyłącz kompa i wyjdź na dwór bo już ci mózg się przegrzewa.

kevinek

Nie zagrałbym lepiej bo nie jestem aktorem pajacu. Jestem widzem i nie widze u niego żadnego talentu i tyle. Używasz najgłupszego i najbardziej popularnego argumentu. Jeżeli nie potrafisz nic mądrzejszego wymyślić, to się nie wysilaj dzieciaczku.

horrorstyles_fw

młody mam więcej lat od Cb!!!!!!

horrorstyles_fw

co by nie mówić o nim jego rola w czasie honoru mi się podobała

malyfromhell

Człowieku co ty piszesz!!!! Sam zagraj i zobaczysz jak wypadniesz na ekranie. Ci chłopcy obaj są świetni! A Krystian gdyby był taki słaby jak piszesz to dawno by go zmienili w serialu. Jest jedynym dzieckiem, które odgrywa swoją rolę od początku. Wszystkie inne maluchy zostały wymienione.

niunia_85

daruj sobie komentarze do mnie, bo nie jesteś parterem do rozmowy. Ja staram się dostrzec "kogoś" a nie "paździerz". Uwierz mam do tego dar, więc nie broń chałtury

malyfromhell

Ta, jasne!!! to idź i zagraj gdziekolwiek !!! żal mi Cię

niunia_85

grałem jak jeszcze prawdopodobnie srałeś w gacie albo cię nie było sądząc po twoim nicku

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones