James Bobin

6,2
348 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby James Bobin

Z filmów które jego widziałem (2 z 4) czyli Ali G: Aiii i Ali G Bling Bling to wielkiego trudu nie miał, gdyż te filmy to głównie zlepki odcinków Da Ali G showł(w pewnym sensie dobre zlepienie odc. w jedną całość też nie jest łatweł. Co prawda też bym to zrobił, ale to szczegół). A kiedy to nie były momenty z Da Ali G show (co nie było częste) to reżyserią się jakoś nie wyróżnił, gdyż te momenty nie były jakoś nie ziemsko zrobione. Tam występował Sacha Baron Cohen, który grał te role(Ali G, Borat) już nie raz, więc wskazówki nie były mu potrzebne, a teksty sam sobie napisał, więc ten reżyser tylko tam był. Ale jeżeli komuś się podobał Ali G Indahouse i nie oglądał/ogląda Da Ali G show to te dwa filmy mu się spodobają.
Wątpie żeby ktoś tą wypowiedź przeczytał, więc jak to już się stanie to niech ta osoba wpisz się na pamiątkę:D
Pozdrawiam, CJ
Ps. Oczywiście Ali G Aii i Ali G Bling Bling mi się bardzo podobały:D

cj_01

przeczytałam, więc zgodnie z prośbą wpisuję się na pamiątkę :D
ja żadnego filmu tego pana nie widziałam, więc trudno mi o nim cokolwiek powiedzieć, natomiast czekam na Muppety - kto wie, może w tym filmie pokaże czy ma potencjał bycia twórcą, czy też nie?
pozdrawiam, P.

cj_01

+1

cj_01

haha po latach, ale przeczytałam, więc się wpisuję na pamiątkę :D

cj_01

Na pamiątkę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones