James GunnII

[{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":true,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenariuszy","link":"/person/ajax/roles/47483/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":1468,"rate":7.051771117166212,"desc":"ocen","profession":"scenariuszy"}},{"id":2,"name":"director","above5p":true,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/47483/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":1065,"rate":7.546478873239437,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/47483/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":121,"rate":8.462809917355372,"desc":"ocen","profession":"pracy producenta"}},{"id":6,"name":"actors","above5p":false,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/47483/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":105,"rate":6.9904761904761905,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":4,"name":"music","above5p":false,"career":{"name":"kompozytor"},"ranking":{"name":"Muzyki","link":"/person/ajax/roles/47483/4","url":"/ranking/person/music"},"rating":{"count":59,"rate":6.1525423728813555,"desc":"ocen","profession":"muzyki"}},{"id":17,"name":"originalMaterials","above5p":false,"career":{"name":"autor materiałów do scenariusza"},"ranking":{"name":"Materiałów do scenariusza","link":"/person/ajax/roles/47483/17","url":"/ranking/person/originalMaterials"},"rating":{"count":19,"rate":6.2631578947368425,"desc":"ocen","profession":"materiałów do scenariusza"}},{"id":21,"name":"himself","above5p":false,"career":{"name":"we własnej osobie"},"ranking":{"name":"Występów","link":"/person/ajax/roles/47483/21","url":"/ranking/person/himself"},"rating":{"count":2,"rate":9,"desc":"oceny","profession":"występów osoby"}},{"id":22,"name":"guest","above5p":false,"career":{"name":"gościnnie"},"ranking":{"name":"Występów gościnnych","link":"/person/ajax/roles/47483/22","url":"/ranking/person/guest"},"rating":{"count":1,"rate":8,"desc":"ocena","profession":"gry aktorskiej"}}]
7,1
1 468 ocen scenariuszy
powrót do forum osoby James Gunn
 • Po wpłynięciu skandalicznych tweetow Jamesa Gunna (jego, ponieważ zabrał głos i potwierdził) gdzie pełno jest seksualnych aluzji względem małych chłopców i gwałtu wobe kobiet czy Marvel / Disney ze względu na dobry PR powinni zrezygnować z usług Pana Gunna?
  Nie może chyba być tak, że wytwórnia robiąca filmy dla całej rodziny macha ręką tak jak reżyser to zrobił gdy komentował całą sprawę, że był wtedy "kontrowersyjny i łamał taboo"
  Skąd my mamy mieć pewność, że facet nie ściąga pornografii dziecięcej? Nie rozprowadza jej? W końcu to nie był jeden tweet, coś musi być na rzeczy. Machniecie ręką może stworzyć precedens, że jednego karamy bezwzględnie a drugi, to spoko facet, no wymsklo się.
  A jak wy uważacie?

  https://hollywoodlife.com/2018/07/20/james-gunn-old-tweets-p...

 • JohnTheBrave Już go wy**bali.
  Szkoda, bo chyba oczywiste, ze miał ostrzejsze poczucie humoru, co wplywalo na jakosc gotg

 • Fassassin Dobrze, że wyleciał. Robiąc dla firmy, która dostarcza rozrywke dla całej rodziny on musiał mieć coś nie tak z głową aby o gwaltach i seksie z dziecmi tweetowac, bo chciał się tym wybić, bo chcial być kontrowersyjny i lamac taboo. Jakie taboo ?! Tlumaczenie tak metne, że lepiej by jego prawnicy mu coś przygotowali bo to go jeszcze bardziej pograzylo. Ja bym nakazał przeszukać jego komputery po tym co pisał

 • JohnTheBrave Mam nadzieję, że zartujesz.
  Zarty z pedofilii nie równają się pedofilii.
  Jak tak dalej będzie w naszym spoleczenstwie, to za smianie się z przestępstwa będziemy stawiać kogoś przed sądem jak za jego popełnienie.
  Brzmi gorzej niz "Raport Mniejszości".

  A jestem pewien, że w Disneyu jest MASA ludzi, którzu naprawdę są pedofilami itp., w pixaru była afera z molestowaniem

 • Fassassin *pixarze, kur

 • Fassassin Zresztą, te tweety to musiały być wyciągnięte jako zemsta za poparcie jakiego Gunn udzielił, tak to jest jak się miesza w politykę:
  https://www.yahoo.com/entertainment/mark-duplass-criticized-...

 • JohnTheBrave Nie otwiera mi się link dobrze, ale też tak myślę ogólnie, patrzac na jego twittera i możesz mieć rację

 • Fassassin 19 pisze:"We have a President who's an operative for a foreign nation at our helm. We have immigrant children still held without parents. Our election was attacked by Russia and the corrupt GOP is doing everything to make sure we don't put protections in place against it happening again. 3"
  Myślę, że te Tweety to robota z zewnątrz. Serio, kto może w kilka godzin tak szybko zebrać stare usunięte Tweety z 2009 roku?

 • JohnTheBrave Czy Disney serio ominął coś takiego jak tweety sprzed lat? O co chodzi w tej sprawie? Jak ja będę pracy szukał to też mi będą żarty w byłej pracy wypominać?
  Gunn tworzył takie rzeczy jak Lolipop Chainsaw i PG Porn, Disney sobie teraz o tym przypomniał i postanowił zajrzeć facetowi w przeszłość? No ludzie, szanujmy się.

 • Barmh_d Nie Disney. Filmweb poinformował o tym pod koniec dnia a sprawa pojawiła się z rana. Wpierw na reddit był jeden tweet, później media podlapaly i pojawiło się ich kilka więcej. Zrobiła się dyskusja w sieci. Szefostwo Disneya zabrało staniwisko już po tym jaj Gunn się wypowiedział, dobrych kilka godzin później, to nie była ich robota

 • Fassassin Już przywrócili. I bardzo dobrze moim skromnym zdaniem ;)

 • DeenWelt <3333333333

 • JohnTheBrave Te scierwa czuja sie juz tak bezkarnie ze sami sie tym afiszuja.

  Disney James Gunn Pedophile, NAMBLA , Podesta Connection. #PIZZAGATE
  https://www.youtube.com/watch?v=r5loXPUp1EE

 • mario977 Szkoda, że Bóg nie dał ci rozumu... cóż, nie dla wszystkich najwyraźniej starczy.

 • Astrox Rzeczowo podchodzisz do tematu, hehe.

 • mario977 https://www.youtube.com/watch?v=W5moUUFhmZM obejrzyj całe i podnieś swoje IQ o jakieś 70 punktów, z obecnego 30 w marne 10 minut.

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • mario977 Lmao, typek twierdzi, że ktoś jest pedofilem, bo robił sobie żarty na tłiterze, a jak by tego było mało, to ma jeszcze czelność nazywać KOGOKOLWIEK przygłupem... IKS DE Chcę również przypomnieć, że ktokolwiek obarcza kogokolwiek fałszywymi oskarżeniami POMAGA PRAWDZIWYM PRZESTĘPCOM!!! Także jesteś w jakimś stopniu odpowiedzialny za krzywdę dzieci. Szkoda, że nie obejrzałeś, bo może by to twoje IQ skoczyło z 30 do 100 i twoja odpowiedź byłą by zgoła odmienna... masz na w tym filmiku wytłumaczone, czemu nie jesteś zbyt bystry, wciąż masz szansę!

 • Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

 • mario977 Lmao, typek twierdzi, że ktoś jest pedofilem, bo robił sobie żarty na tłiterze, a jak by tego było mało, to ma jeszcze czelność nazywać KOGOKOLWIEK przygłupem... IKS DE Chcę również przypomnieć, że ktokolwiek obarcza kogokolwiek fałszywymi oskarżeniami POMAGA PRAWDZIWYM PRZESTĘPCOM!!! Także jesteś w jakimś stopniu odpowiedzialny za krzywdę dzieci. Szkoda, że nie obejrzałeś, bo może by to twoje IQ skoczyło z 30 do 100 i twoja odpowiedź byłą by zgoła odmienna... masz na w tym filmiku wytłumaczone, czemu nie jesteś zbyt bystry, wciąż masz szansę!

 • mario977 pooglądaj sobie co się dzieje w Belgii i na podstawie jakich faktów nakręcił film Kubrick "Oczy szeroko zamknięte" za co go zamordowali

 • JohnTheBrave Caly Hellywood to koszerne rakowisko.

  James Gunn "White Rabbit" Sinister Pedophile. #PIZZAGATE
  https://www.youtube.com/watch?v=QBzcsuMLwnk

 • JohnTheBrave Oczywiście, że nie powinni. Dlatego wrócił i robi trzecią część strażników galaktyki.