James Newton Howard

7,7
11 029 ocen muzyki
powrót do forum osoby James Newton Howard

Kompozytor pierwsza liga

użytkownik usunięty

obejrzałeś: 10 tytułów ,średnia ocena: 7,7 , jak u was ?

10 tytułów, średnia 7,2. Ale właśnie oglądam jedenasty film i czuję, że średnia podskoczy:)

użytkownik usunięty
pani_karka

wczoraj obejrzałem jedenasty film, średnia się nie zmieniła

użytkownik usunięty

dwunasty tytuł i średnia nadal się nie zmieniła

gdybym miał wystawiać filmom ocenę tylko ze względu na muzykę tego pana, pewnie miałyby same 9 i 10 :)

25 tytułów i średnia ocena: 6,9, niemniej jednak pan ma ode mnie mocne 9 :)

8 filmów i średnia 8,7. Genialny kompozytor :)

Ja tylko 4 i średnia 9,7... pfff... szaleję...

26 tytułów, średnia 7,7

13 obejrzanych, średnia 7,0
chcę zobaczyć 19, ocena ode mnie 8

Najbardziej podobała mi się ścieżka do Piotrusia Pana oraz mieszanka JNH i HZ do Batmana,
oprócz tego z niecierpliwością czekam na Igrzyska Śmierci. A jeżeli w zwiastunie do Śnieżki i Łowcy była wykorzystana jego muzyka, to zapowiada się ciekawie

Pirat_z_Karaibow

Też czekam na "Igrzyska", bo gwizdany motyw ze zwiastuna mnie zaintrygował. To chyba melodia, którą Rue nuciła kosogłosom?

33 obejrzanych, średnia 4,6, Howard to dobry kompozytor ale ma spory ciąg na słabe filmy.

obejrzałeś: 29 tytułów
średnia ocena: 7,3

kruk13

Kompozytor owszem pierwszoligowy, filmy do których pisze już niekoniecznie.

29 tytułów i średnia niestety tylko 5,1.

51 tytułów, średnia 7,1 - faktycznie kompozytor świetny, kiedyś znakomite filmy, jak przejrzałem filmografię, ostatnimi laty jednak przeciętne

Pauleta

51 tytułów... Chylę czoła.

pani_karka

23 tytuły, średnia: 7,1

58 filmów, średnia 7,9

Ostatnio mu się coś nie wiedzie. Liczę na piękne After Earth.

50 filmów, średnia 6.0.

identyczna jak u cb :P

piotryeah

*na 11tytułów

7 tytułów średnia 6,7
chcę zobaczyć 2 tytuły

Obejrzałeś: 20
Średnia ocena: 8,2
Chcę obejrzeć: 7
Masz ulubionych: 5

obejrzałem 6 , średnia 7 ;)

użytkownik usunięty

Tytułów 14
Średnia ocen 6,5

Z tym, że jest to średnia ocen filmów, nie soundtracków. Gdybym oceniał wyłącznie muzykę, średnia ocen byłaby daleko wyższa.
;-)

Mhm, zgadzam się. Ja obejrzałam 14 tytułów, średnia 7,0 - i też widzę coraz wyraźniej, że choć Howard komponuje świetną muzykę, nie przepadam za filmami, do których ją pisze. Dlatego średnia spada.

17 filmów, średnia 7,2

Nie rozumiem dlaczego jest tak nisko w rankingu. To dobry kompozytor, powinien być o wiele wyżej.

użytkownik usunięty
Elektra122

Dla mnie Howard to jeden z najlepszych współczesnych kompozytorów i jedną kompozycją przewyższa całą twórczość Zimmera, a ten ranking to ranking nic innego jak ranking popularności.

Którą (którymi) kompozycjami ?

Ten ranking właśnie nie wygląda na "ranking popularności", jest po prostu niedopracowany. Zbyt dużo użytkowników wstawia 10 nie myśląc o muzyce, tylko o filmach, dla których robili soundtracki. Im bardziej filmy popularne, tym lepszy kompozytor. Niestety tak to wygląda.

użytkownik usunięty
Elektra122

Prawie na jedno wychodzi. Wiadomo, że ludzie kierują się systemem oceniania patrząc do czego tworzył dany kompozytor, ale jemu samemu również wstawią 10 nie mając pojęcia o muzyce filmowej. Ocenę powinno się wstawiać za całokształt twórczości, ale niestety to co jest popularne jest też modne.

40 obejrzanych plus 8 w kolejce
średnia: 7,6 ale tylko za filmy

Za muzykę każdemu należało się po 10! Bardzo wyrazista i zapadająca w pamięć. Idealnie dobrana do momentu i bardzo często mogę sobię przypomnieć fragment, w którym dana melodia leciała.

obejrzałeś: 16 tytułów
średnia ocena: 7,5

16 tytułów, średnia: 6,9

30 tytułów, chcę obejrzeć 2, średnia 7,8
Tylko, że wiadomo, że to jest średnia ocen filmów, a nie ocen muzyki...

Obejrzałem 61 tytułów, oceniłem 37 prac Howarda, średnia tych prac to na chwilę obecną 7,6. W ostatnich latach trochę posucha, albo komponuje do filmów, które mnie za bardzo nie interesują, albo komponuje poniżej poziomu do którego mnie przyzwyczaił. Właśnie po raz kolejny obejrzałem Ściganego, zawsze chętnie oglądam ten film jak na niego trafię, m.in. ze względu na genialną muzykę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones