Jamie Campbell Bower

James Metcalfe Campbell Bower

7,8
10 482 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Campbell Bower

Ja się zakochałam w Jamie'm w Darach Anioła, nie przez popularność serii czy samej ekranizacji, ale przez jego specyficzną urodę i w miarę dobrą grę aktorską. Ubolewam nad faktem, że ostatnio zaniedbał aktorstwo, ale mam nadzieję, że zobaczę go jeszcze w jakimś dobrym filmie :)

TheGoldenGirl

Szkoda, że Jamie nie będzie grał w serialu o Darach Anioła... Ciężko będzie mi się przyzwyczaić do nowego Jace'a. Jamie bardziej mi pasuje do tej roli.

Anatith

Masz rację, mnie też będzie trudno się przyzwyczaić :(

Anatith

Też się dołączam :'( szkoda że miasto popiołu nie powstanie :'(

TheGoldenGirl

Dołączam się ... Jamie, wróć ! duży ekran i my przed nim czekamy. Na twiterze czasem wrzuca filmiki, bierze udział w jakimś musicalu i koncertuje.

TheGoldenGirl

Może nie ma czasu właśnie przez te koncerty i zespół, ale dobrze by było gdyby jeszcze kiedyś pojawił się w jakimś filmie ;)

TheGoldenGirl

Trochę może późno ale aktualnie jest zajęty Counterfeit :) Także ja też ubolewam, że nie gra ale wybieram muzykę nad filmem :D Włącz letter to the lost ;)

TheGoldenGirl

13 lipca na kanale tnt będzie emitowany serial z Jamie`m pt. WILL. Zapowiada się ciekawie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones