Jamie ChungI

Jamie Ji-Lynn Chung

6,9
5 241 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jamie Chung

Przepiękna, nie powiem.

joka_2

serio Koreanka? a myślałem że amerykanka :D

Spicke

celowo użyłam tego słowa w tytule wątku by ktoś nie musiał zakładać drugiego o jej pochodzeniu ;p

joka_2

ciekawe czy jkest z nią jakiś sekstejp :>

WodaMoralna

Pomyliles adresy. Poza tym na twoim miejscu bym sie interesowala dostepna kobieta a nie aktorka ; p

joka_2

A może akurat przeczyta mojego posta i się we mnie zakocha za to pytanie?

WodaMoralna

Myslisz ze takie rzeczy sie zdarzaja? Co prawda ja poznalam na czacie pewnego muzyka, znanego nawet i na swiecie. Ale zeby zagraniczna aktora miala czytac jakis tam polski portal ? ;)

joka_2

Może akurat będzie chciała poszerzyć swoje kulturoznawstwo, a przy tym obyczaje i kulturę polską, bo akurat będzie grała taką a nie inną rolę.

A nawet jeśli nie, to "poznałem" już przecież Ciebie. Tylko Twojego imienia jeszcze nie zdążyłem się dowiedzieć ;)

WodaMoralna

rączka z majtek chłopcy , nie będzie dzis jazdu na ręcznym - jest mężatkom

marcinczernia

Jakim mężatkom?

klif

oj tam fantazja mnie poniosła ortograficzna - sorki za byka

joka_2

Amerykanka a nie Koreanka. To już drugi raz kiedy widzę jak na forum wypisujesz podobne bzdury o czyjejś narodowości. Jak widzę komentarze i słucham Polaków jak mówią o narodowości innych dokładnie tak jak ty jestem wdzięczna że nie odbyłam edukacji w Polsce.

aya_rivera

Wyjasnilam ten zabieg wyzej, 5 lat temu! Pani-Musze-Sie-Przypieprzyc-Do-Czegos, nie pozdrawiam

joka_2

Tak, czytałam to twoje wyjaśnienie z którego właśnie jasno wynika to, co napisałam wyżej. Prawda to gorzka pigułka do przełknięcia tak więc twoja reakcja jest całkiem zrozumiała ;) Wytykanie rasizm i poważnych braków w edukacji to przypieprzanie się? W takim razie okay. Słabo że chociaż cięte riposty ci nie wychodzą. "Pani-Musze-Sie-Przypieprzyc-Do-Czegos, nie pozdrawiam". Wow, burn! ;D

aya_rivera

Widać. Znaki interpunkcyjne, to dla Pani kosmos.

joka_2

Piękna, co prawda to prawda

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones