Jan Frycz

8,2
53 858 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Frycz

aktorsko tymi rolami w pseudofilmach do których bardziej pasuje Rutowicz niz ktos tej klasy.No ale chyba jest zabardzo łasy na kase a tym samym gust schodzi na drugi plan w wyborze roli a na pierwszym miejscu stawia sobie tantiemy za rolę.

maciekb80

To drugie zdanie nie moze być prawdą.Nie przy tej klasie aktora.Pewnie w trakcie czytania scenariusza kazda z granych przez niego postaci wydawała sie mu atrakcyjna,a co pózniej wychodzi z fimem to juz nie jego wina.Jan Frycz to najwyzsza półka aktorów.Pozdrawiam.

Berith7777

Wiadomo, że chodzi o kasę, widocznie ma jakieś większe wydatki/chce w coś zainewstować itp. Co mogło być atrakcyjnego w "Wyjezdzie integracyjnym" i tego typu gównach ?

Berith7777

też mi sie tak wydaje.I to go trochę broni w grani w cyms takim.A ja to nawet rozumiem.W końcu gaże jakie aktorzy otrzymują w teatrze sa smieszne.

maciekb80

Nie widziałam jeszcze filmu "Wyjazd integracyjny" i raczej nie zamierzam - nie moje klimaty - ale, chciałabym stanąć w obronie Frycza. Faktycznie dużo go w komercyjnych produkcjach, ale może dzieje się tak, dlatego że nie ma dla niego innych propozycji w ambitnych produkcjach? poza tym jego udział w tych komediach przynajmniej trochę podnosi ich wartość. A zarabianie kasy to raczej normalna rzecz.

goslawa25

rzecz w tym że to żadna komercja tylko zwykły chłam

PS: jak ktoś ma umiejętności i ambicję kasę może zarabiać w teatrze ;)






haquim

Gdzie Ty dziecko żyjesz....?

goslawa25

Rzeczywiście teatr to nie są duże pieniądze, ale Janda jakoś sobie poradziła, Kasprzyk wykreowana przez nią w Polonii też zaczyna zmierzać w dobrą stronę... Żebrowski też, nie chodzi o to, że mają własne teatry, po prostu cenią sobie swój talent, a Żebrowski i Janda mają talent aktorski.

mvn

Przepraszam bardzo,ale Kasprzyk nikt nie musiał kreować.Sama zapracowała na nazwisko.

mvn

Ale Kasprzyk również bierze udział w komercyjnych produkcjach, dokładnie tak jak Frycz. Taki jest zawód i niesprawiedliwe jest mówienie, że ktoś się nie ceni.

goslawa25

Mówisz o Ewie Kasprzyk?

użytkownik usunięty
maciekb80

masz rację, tylko trzeba mieć naprawdę wielki talent żeby zrobić z Frycza kiepskiego aktora.

maciekb80

Bardzo cenię Frycza i jak widzę go na plakatach filmowych ostatnich "wielkich" produkcji to aż żal serce ściska... a długo by wymieniać...

mvn

"jak widzę go na plakatach filmowych ostatnich "wielkich" produkcji to aż żal serce ściska"-mam dokładnie tak samo.

Berith7777

Aktorzy podejmują różne decyzje zawodowe - czasem lepsze, czasem gorsze. Powodów tych decyzji zazwyczaj nie znamy. Ja osobiście bardzo cenię Jana Frycza. Ostatnio miałam okazję oglądać spektakl "Miłość na Krymie" w Teatrze Narodowym. Aktorstwo na najwyższym poziomie. Nie zmienię dobrego zdania o tym aktorze ze względu na niektóre marne filmy w jego dorobku artystycznym.

goniakier

Zgadzam sie.Pozdrawiam.

maciekb80

Frycz należy do elity polskich aktorów, takie jest moje zdanie. Bo kogo innego można by wymienić Olbrychskiego? Frycz w każdym filmie trzyma poziom, szczególnie w komediach. Pozdro

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones