Jan Frycz

8,2
53 858 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Frycz

Jan Frycz jest wspaniałym aktorem, który wypada dobrze w każdym filmie w którym gar. Jest świetny, idealnie utozsamia się z bohaterami których gra. Ma wspaniały głos, wrodzony magnetyzm. Jest wprost niesamowity.

użytkownik usunięty
Bozenka

Racja. Chyra, Grabowski, Gajos, Stuhr, Szyc

Sorki ale wrzucanie Szyca między Gajosa czy Stuhra ( mam nadzieję ,że Jerzego) to trochę przesada.Dla mnie najlepsi tak naprawdę są ( kolejność przypadkowa ) : J.Gajos,J.Stuhr,J.Frycz,P.Fronczewski,D.Olbrychski,G.Holoubek,J.Trela,Z.Zapasiew icz,J.Kobuszewski,F.Pieczka oprócz wymienionych świetnych aktorów na uwagę zasługują równie utalentowani chodz nie tak wszechstronni C.Pazura,A.Grabowski czy A.Chyra.
Polecam wycieczkę do teatru na jedną ze sztuk w ,której występują wymienieni aktorzy.Szczególnie polecam teatry "Stary","Narodowy","Powszechny","Kwadrat" i "Ateneum".

Grudzio

wg mnie Szyc to wielki talent,a co on z nim zrobi to zobaczymy-do najlepszych polskich aktorów ma szansę dołączyć, byle nie marnował się w produkcjach telewizyjnych typu serial

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones