Jan Holoubek

[{"id":3,"name":"cinematographer","above5p":true,"career":{"name":"operator"},"ranking":{"name":"Zdjęć","link":"/person/ajax/roles/108806/3","url":"/ranking/person/cinematographer"},"rating":{"count":345,"rate":7.260869565217392,"desc":"ocen","profession":"zdjęć"}},{"id":2,"name":"director","above5p":true,"career":{"name":"reżyser"},"ranking":{"name":"Reżyserii","link":"/person/ajax/roles/108806/2","url":"/ranking/person/director"},"rating":{"count":258,"rate":7.4186046511627906,"desc":"ocen","profession":"pracy reżysera"}},{"id":1,"name":"screenwriter","above5p":true,"career":{"name":"scenarzysta"},"ranking":{"name":"Scenariuszy","link":"/person/ajax/roles/108806/1","url":"/ranking/person/screenwriter"},"rating":{"count":108,"rate":6.361111111111111,"desc":"ocen","profession":"scenariuszy"}},{"id":6,"name":"actors","above5p":false,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/108806/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":23,"rate":6,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":7,"name":"producer","above5p":false,"career":{"name":"producent"},"ranking":{"name":"Produkcji","link":"/person/ajax/roles/108806/7","url":"/ranking/person/producer"},"rating":{"count":2,"rate":7,"desc":"oceny","profession":"pracy producenta"}}]
7,3
345 ocen zdjęć
powrót do forum osoby Jan Holoubek
  • Gratuluje Panu serialu ROJST, rewelacja, Netflixa niech się chowa. Bardo dobre zdjęcia, niesamowita muzyka, dźwięk jest doskonały. Historia trochę mało odkrywcza ale z pewnością szokująca dla młodego pokolenia. Z zaciekawieniem czekam na następne odcinki i ... następny film/serial.
    PS.Cover w wykonaniu Brodki rewelacyjny!

• tomy_m Dziękuje bardzo:) takie słowa dopingują do dalszej pracy . Pozdrawiam . Jho

• janholoubek Uwaga Spoiler: Oglądnąłem ostatni odcinek ROJST. Mam małe zastrzeżenia do scenariusza. Pozorowanie śmierci rzeźnika było mało wiarygodne, ślady na liściach wskazywałby że był ciągnięty, o tej porze roku nie da się tego zamaskować, bo liście są brudne z jednej strony. Tak się nie preparuje samobójstwa. Poza tym,samobójstwo przez powieszenie wykonuje się inaczej, polega na zadzierzgnięciu, a nie uduszeniu. Dlatego wisielców znajduje się zazwyczaj na klamkach, w lesie też tak to zazwyczaj wygląda, wystarczy niska gałąź młodego drzewa. Specjaliści z Policji o tym wiedzą. Wisielec umiera z powodu zatamowania dopływu krwi do mózgu, a nie braku tlenu w płucach. Nie zrozumiałem również gdzie i po co jechał rzeźnik, dlaczego nie zabrał córki? Na końcówkę serialu składa się zbyt wiele przypadków, zabrakło tak dobrej w pierwszych odcinkach metodyki śledczej, skończył się ciekawy Sherlock Holmes, a zaczęły PSY. Nie jestem scenarzystą ale myślę że autor scenariusza musi uwierzyć że konsultacje są bardzo ważne. Na koniec, ta historia zamordowanych Niemców jest tragiczna i nieznana, nie chcemy jej znać :( Sądzę że sporo takich trupów kryje dolnośląska ziemia, nie tyle lasy co sztolnie po kopalniach. Odkrywcy trafią w końcu na takie masowe groby i wstyd, zamiast Złotych Pociągów. Wszak połowa 1,5 milionowej Armii Środka nigdy się nie odnalazła. Pozdrawiam serdecznie i będę z niecierpliwie czekać na kolejne Pana produkcje.

• tomy_m Super. Dziękuje za uwagi . Pozdrawiam .

• janholoubek Serial Rojst rewelacja dla mnie oglądałem z ogromnym zaciekawieniem . Szkoda że teraz ciężko go obejrzeć. Marzy mi się aby netflix zainteresował się serialem i twórcy zrobili kolejny sezon lub nawet dwa