Jan Komasa

7,2
2 950 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Jan Komasa

"SS" to chyba nie do końca udany film. Pomysł naprawdę świetny, niemniej jego realizacja zostawia wiele do życzenia. Bardzo chciałabym wiedzieć, czy reżyser albo scenarzysta zadali sobie trud zapoznania się z tematyką, którą poruszają, czy też bazowali na stereotypach w dużej mierze z amerykańskich filmów czy seriali... Niestety wszystko wydaje się przemawiać za tą drugą opcją.

substytut

film nie ma przemawiać do najmądrzejszej części społeczeństwa , ale raczej do ogółu . realizacja pomysłu według mnie była bardzo dobra , mimo paru niedociągnięć i niejasności film naprawdę zasługuj na brawa , w dodatku jest to polska produkcja - oby tak dalej !

Nicon96

zgadzam się z Nicon96. WIELKI PLUS DLA POLSKIEGO KINA !

substytut

większość źródeł mówi że przygotowywania trochę zajęły. Komasa czytał z Gierszałą Hamleta, zabierał ich na takie imprezy i w ogóle. (dowiedziałam się z gazet i z Wojewódzkiego). moim zdaniem film jest dobrze zrealizowany i bardzo ciekawy ;)

Maniusiaczek

1 obejrzałam z ciekawości, 2 raz z dokładności, 3 dla przyjemności =) i warto bo można wiele istotnych rzeczy przeoczyć :)

lela_4

Lubi Pani odpowiadać trollom w smokingu piszącym głupoty?

substytut

sala samobojcow zmiazdzyla mnie centralnie. zazwyczaj robie sobie seans dwoch filmow. pierwszym byl wlasnie 'sala samobojcow', drugim 'piraci z karaibow 4'. drugiego nie obejrzalem do konca. nie potrafilem sie skupic po sali samobojcow. gratulacje dla pana jana komasa za wspanialy film.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones