Jan Komasa

7,2
2 950 ocen pracy reżysera
powrót do forum osoby Jan Komasa
Michael_1610

Gadają o tym filmie w Dzien Dobry TVN z JK:)

giovanni50

Nie oglądałem, a co mówili? Mnie zmartwiła wypowiedź z TVN24, gdzie praktycznie rozwiał nadzieje na jakiekolwiek efekty specjalne w filmie o Powstaniu Warszawskim... :/

Michael_1610

rozwiał? czytałem niedawno że Komasa ma zamiar wprowadzić animację do filmu Miasto...w sumie jestem ciekawy jak to wyjdzie...w PL film już dostał 6 banieczek od PISF-u , a skoro sam reżyser mowi ze nie planuje zbytnio obsadzac "znanych i lubianych celebrytów" w rolach w swoim filmie to całkiem ciekawy projekt się z tego robi! Głównymi bohaterami mają być zwykli, nieznani nikomu ludzie...w filmie będzie chodziło głownie o uczucia a nie o politykę...Reżyser w wywiadzie mówił ze nie chce zadawać pytania o "sens Powstania" ale pokazać je od strony ludzkich namiętności i samej strony miasta....jak to przyezywali zwykli obywatele. To bardzo dobre wg mnie podejscie! Czekam na ten film z niecierpliwością. Mam nadzieję ze po raz pierwszy pokażą młodzież walczącą w Powstaniu jako typowych nastolatków .... z własnymi problemami których wojna a przede wszystkim Powstanie przeniosło na zupełnie inny poziom emocjonalny.

użytkownik usunięty
giovanni50

Ja też proszę o streszczenie tego wywiadu w DDTVN bo nie miałem zaszczytu go posłuchac

http://film.interia.pl/gwiazdy/gwiazda/jan-komasa/wywiady/news/wywiad,16414,1679 873
nie ten wywiad ... ale warto

Michael_1610

Myślę,że MIASTO dodadzą gdy rozpoczną się zdjęcia, które jak na razie planowane są na maj 2012 r.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones