Jan Nowicki

8,1
18 689 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Nowicki

Ten facet jest jedynym człowiekiem tzw. show biznesu, którego autentycznie nie lubię i darzę pogardą. Ładnych kilka lat temu czytałem z nim wywiad, w którym to jeździł po "M jak Miłość" jak po chudej świni, a kilka tygodni czy miesięcy później widzę faceta w "Zostać Miss" i jakimś tam serialu z Czesią z klanu. Na domiar złego podobno kibicuje Wiśle.

Mordechaj

No i co że kibicuje Wiśle?? ja kibicuje Lechowi a Jana Nowickiego bardzo cenie bo jest zaje*istym aktorem... może nawet sobie Legii kibicować ja tu oceniam kto jest jakim aktorem a nie komu kto kibicuje i nie słyszałem żeby jechał po "M jak Miłość" tylko po tych bliźniakach co tam grają czyli po Panach M.....

Mordechaj

Najpierw obejrz parę filmów z nim a potem oceniaj.Na początek polecam "Sanatorium pod Klepsydrą" gdzie zagrał świetnie.Rozumiem,że może nie podobać Ci się jego zachowanie ale to jest aktor.Nie znajac jego dorobku i krytykujac go ośmieszasz się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones