Jan Nowicki

8,1
18 589 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jan Nowicki

moze i dobry aktor ale...

użytkownik usunięty

jak juz ktos powiedzial jest strasznie zarozumialy. krytykuje wszystkich innych ale na siebie zlego slowa nie powie. ogladalam wczoraj kawalek "wojewodzkiego" i strasznie zdenerwowala mnie jego wypowiedz o zmijewskim (nie chodzi o to ze to byl zmijewski tylko o to ze wogole mogl cos takiego powiedziec). powiedzial ze skoro zmijewski gra rozne role w roznych filmach to nie jest aktorem, ma wielkie kompleksy i jest zagubiony :/ a sz.p. nowicki to niby caly czas gra jedna osobe???!!! nie gra roznych rol??!!!! i kiedys tez powiedzial ze ktos kto zagral w serialu nie jest aktorem a na role w serialu zgadzaja sie tylko .... (i tam padlo kilka wyzwisk juz nie pamietam jakich dokladnie)..... z calym szacunkiem ale czy on ma jakies problemy z glowa!!???? przeciez sam gra w serialach !! (magda m., egzamin z zycia, zostac miss i w wielu innych-starszych). strasznie mnie takie cos denerwuje i wogole to jego zachowanie, on jest taki cyniczny i arogancki, nie ma dla nikogo szacunku a siebie uwaza za Boga!! teraz wylaczam tv jak jego widze :/

wydaje mi sie ze jestes troszeczke przewrazliwiona i uprzedzona do pana Nowickiego.. zgodze sie ze jest cyniczny i arogancki, mnie akurat sie to podoba, zreszta o wiele bardziej lubie takich ludzi niz sztuczne, cukierkowate usmiechy i jechanie wazelina po wszystkich dookola byle sie przypodobac... no nic o gustach sie nie rozmawia.. calkowita racje masz jesli chodzi o fragment wczorajszego programu Kuby, pan Nowicki troszke sie zagalopował mowiac o Żmijewskim, choc pozniej troche to sprostowal, nie zmienia to jednak faktu, ze racji mowiac o aktorach zmieniajacych diametralnie swoje role, nie mial w zupelnosci... to co mowil o 'aktorach' grajacych w serialach jest naturalnie prawdą i kazdy szanujacy sie czlowiek ma na pewno na ten temat podobne zdanie; razi tu jednak niekonsekwencja, tak jak wspomnialas, sam gral w kilku serialach, i choc byly to z tego co pamietam, przynajmniej w magdzie i zostac miss jakies poboczne rolki, liczy sie sam fakt, noi brak jak juz napisalem konsekwencji.. niemniej jednak, mimo wszystko podziwiam Nowickiego zarowno jako aktora, jak i przede wszystkim czlowieka, jakos odpowiada mi ten typ;-) pozdrawiam serdecznie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones