Janusz Gajos

Janusz Jerzy Gajos

8,5
67 629 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Janusz Gajos

panie Gajos, jak czytałem pana wymioty o naszej Polskiej rzeczywistości to się przeraziłem, że pan bierze dopalacze, ale jednak nie bo wciąż pan żyjesz. słyszałeś panie Gajos o Minieju Izrailewiczu Gubelmanie??? on dostał od stalina rozkaz aby niszczyć Kościół Katolicki i Jego kapłanów, teraz oglądając pana w zwiastunie Kleru a mając w pamięci piewce przyjaźni polsko radzieckiej Janka Kosa widzę, że robi pan to samo i wiedzę pan czerpiesz od urbana, michnika i z Faktów i mitów, przykre to, że stojący jedną nogą nad grobem / wiek / tak się pan źle zabawiasz

klcw57

Na szczęście w Polsce można mieć jeszcze własne zdanie. Oby tak było zawsze

klcw57

xD

klcw57

:D Mam dla ciebie złe wiadomosci - predzej czy pozniej w Polsce bedzie jak w Irlandii. Widac juz wasza panike :)

paw_2

będzie tak jak ty zostaniesz Andy Garcia, powodzenia, dziś są gabinety kosmetyczne to może ci się uda

klcw57

Będzie, będzie, nie bój się, kler ma pełne gacie

paw_2

czy to znaczy, że w nie zaglądasz???najczęściej winny woła łapcie złodzieja

klcw57

Bełkoczesz

klcw57

czemu mają służyć takie polityczne wypowiedzi, żeby nie powiedzieć chamskie agitacyjne pyskówki? Filmweb to portal o sztuce filmowej. Oceniajmy więc filmy i aktorów a nie bawmy się w politykowanie i uprawianie propagandy. Tej ostatniej jest dość w życiu codziennym

Dar0962

odwrotnie, propaganda jest tutaj od lat, sztuka filmowa jest poza tym portalem, nie baw się w Pinokia

klcw57

Trochę żal, że tak wybitny aktor wypowiada się o polityce i wydaje powierzchowne sądy nie mając do końca rozeznania.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones