Jason Momoa

Joseph Jason Namakaeha Momoa

8,0
35 334 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jason Momoa

Panny zapewne piszczą, ale czy to jest naprawdę dobry aktor?

Rob_Rock

Nie.

Rob_Rock

Jego "występ" w Conanie był tak słaby że nie zobaczyłem Conana do końca... Marny grajek...

M47T1

Film był słabszy, ale on dawał radę, nie przesadzajmy z krytyką, ma facet charyzmę i umie grać

Rob_Rock

Szczerze to ten Conan był tak żałosny że nie było się gdzie popisać umiejętnościami.
A tak w ogóle to Conan jest tylko jeden.

Ale w Atlantis był niezły mimo że sam Atlantis był gorsze niż poprzednie sezony SG.

LordNeo

Dokładnie - film był słaby, ale Jason grać potrafi

Rob_Rock

Facet jest najzwyczajniej w świecie wręcz stworzony do roli barbarzyńcy i przez najbliższych parę lat takie angaże będzie miał. A że laski piszczą? Oooo... osobiście, jeżeli obejrzałam Conana choć do połowy, można się domyśleć, dlaczego w ogóle. ;)) Mimo że z reguły nie fatyguję się dla samej aparycji aktora, już nie mówiąc o tym, że nie preferuję tego typu urody, ale obok Jasona M. przejść obojętnie nie można, odkąd nabrał bardziej wyrazistych rysów.

Pomijając wszelkie instynkty, nie powiedziałabym, że jest aktorem złym. Takie role - nie do popisu. Dla głębszej analizy tematu należałoby obejrzeć najnowszy film ze Stallonem, gdzie dostał dużą rolę, jak widzę, z tym że sama się na niego raczej nie skuszę.
Natomiast, tak jak mówiłam, barbarzyńcą jest bezbłędnym.

użytkownik usunięty
Rob_Rock

Pierwszy raz miałam przyjemność zoczyć tego pana w Stargate: Atlantis ładnych parę lat temu i od tamtej pory szczerze mu kibicuję, mam nadzieję że osiągnie szczyty sławy i cały ten bulszit. Bardzo mnie cieszy, gdy pojawia się w kasowych produkcjach. A niech ma, co mu tam będę żałować. xD
Mam ogromną nadzieję że zdobędzie sukces na miarę niegdysiejszego Pameli Anderson. Bo tym on właśnie jest: Pamelką w wersji dla kobiet! Jest dokładnie tak samo utalentowany (czyli wcale, najlepiej gdy ma nieme role jak w Grze o Tron), ale umówmy się, nie dlatego ogląda się Pamelę! Ma hektolitry walorów, które rekompensują brak umiejętności aktorskich, dzięki czemu przy każdym filmie z jego udziałem wpada się w trans, z którego przyjemnie wybudza się dopiero przy napisach końcowych (a potem zwraca tęczę).
Także zreasumuję swoją wypowiedź podobnie jak zwykło się to czynić na forum Pamelki - jest boski, a każdy kto temu zaprzecza to zazdrosny rachityczny chuderlak, czy inny spasiony knur.
Z pryszczami.
MUAHAHAHAHAHA!!!! }:->

Oj, Pamelę to on przerósł, i to mocno ;) Jest na dobrej drodze, aby stać się ikoną na miarę Davida Hasselhoffa, który nota bene, aktorem jakimś rewelacyjnym nigdy nie był, ale właśnie stał się ikoną. Każdy zna Davida :D znakomicie to było rozegrane w Strażnikach Galaktyki ;)
Mamoa znakomicie się sprawdził w Aquamanie, a teraz ma szansę pokazać swoje umiejętności w serialu See.
Jestem po pierwszym odcinku, zobaczymy, co będzie dalej.

Rob_Rock

W GOT jego postać mnie się podobał, szczególnie ta walka w której wyrwał innemu wojowi język, za to za homoseksualnego Conana powinni go wykastrować, jeżeli nie zrobili tego przed kręceniem. Wydaje mnie się że w GOT wypadł lepiej ponieważ miał lepiej skonstruowaną postać, lepszy image, i przede wszystkim mniej kwestii.

Rob_Rock

W Bullet to the Head był spoko. A poza tym w niczym innym go nie widziałem :P

Rob_Rock

Ja piszczę bo jest mega przystojny co nie znaczy,że dam mu 10 bo mi się podoba,oceniam grę nie wygląd

Rob_Rock

ocena 8,2!!

Co On ku*rwa, umarł niedawno??!

Dziargantos

Hahaha :D

Dziargantos

Umarł Conan, niech żyje Aquaman ^____^

To niemal szokujące jak daleką drogę przeszedł - od niestrawnego schabu do konkurencji Dwayne'a Johnsona ;P Nawet widząc go w Grze o Tron nie podejrzewałam, że już wkrótce da radę zagrać spójną, przekonującą postać, złożoną nie tylko z mięśni. To imponuje bardziej niż gdyby od początku zdradzał jakiś talent :)

Rob_Rock

Ja go widzę tak: ładne i bardzo oryginalne oczy, ale za bardzo napakowany (jeśli chodzi o sylwetkę) - po prostu nie lubię mięśniaków. Aktorsko - niestety mega słabo, chyba, że zaskoczy mnie kiedyś w jakieś poważniejszej roli (bardzo w to wątpię).

Rob_Rock

Ja nie piszczałam. Ba nie obejrzałam nawet połowy filmu.

Rob_Rock

Każdy aktor w swojej karierze miał słabą role. Uwielbiam Jasona Momoa, ale trzeba przyznać, że rola Conana nie bardzo mu pasowała....

dziwnaania

Aquamanem jest świetnym, jako Conan (góral z północy, a nie z Hawajów) jest nieporozumieniem.

Rob_Rock

The Frontier gra bardzo fajnie.

Rob_Rock

Myślę, że jest świetnym aktorem. Widziałam film z nim i Brucem Willisem. Miał mała rolkę, ale był rewelacyjny. Ma poczucie humoru. Przekonał mnie do siebie.

Rob_Rock

Strasznie słaby aktor , nie wiem skąd te zachwyty i tak wysoka nota, nasterydował się i małolatki plusują za wygląd.Potrafi popsuć każdy film.

Rob_Rock

jest serial "See" i zaskoczyło mnie to, że odrobił facet lekcje bo na prawdę dobrze gra

anielka0000

Właśnie - to naprawdę dobry aktor, do tego bardzo charyzmatyczny

Rob_Rock

rżnął ostro Rachel Nichols która jest niezłą szprychą tak na marginesie.

Rob_Rock

Spokojnie,Wodomierz się dopiero rozkręca :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones