Legendarną Jego kreacją była śietna rola w filmie "Bestia wojny". Odegrał tam rolę radzieckiego żołnierza, który za wszelką cenę chciał dociec sprawiedliwości w Afganistanie.
Wprawdzie widziałam tylko 1 film z nim (Uśpieni), ale mogę stwierdzić, że jest bardzo dobrym aktorem i nie wiem dlaczego nikt tu nic nie pisze :P Pozdrawiam ;)
Zarówno w "Uśpionych", jak i w "W Dolinie Elah" najgorszy z całej obsady. Pół biedy, jakby był niewidoczny, ale on był w tych filmach po prostu irytujący.