Jena Malone

Jena Laine Malone

7,7
12 124 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jena Malone

a patrząc na jej dotychczasową filmografię, także osobowościowy. Nie widziałem jej jeszcze w żadnym kiczu dla mas... Tylko w dobrych ambitnych filmach lub aspirujących do takiego miana...

David_Ames

Nie jest to taka typowa, przeciętna laska... Ma w sobie to coś, co sprawia, że zamiast myśleć o niej tylko jak o podmiocie seksualnym, wcale nie ma się takich myśli. Nie jest tak "idealna", nie ma kształtów i twarzy Barbie - i to ją wyróżnia, czyni oryginalną, bo ten wszechobecny "ideał piękna", który tak jest lansowany w reklamie, w mediach, w TV strasznie mnie nudzi, jest strasznie męczący.

David_Ames

Nie widziałem jej jeszcze w żadnym kiczu dla mas...


hmmmmmm...

a widziales ruiny?? :)
http://www.filmweb.pl/f431006/Ruiny,2008

beznogi

też o tym pomyślałam, ale horrory z natury są beznadziejne - w nich raczej nie ma nic ambitnego; może chciała spróbować w tym gatunku

Klaudias

beznadziejne z natury jest pitolenie głupot tylko

użytkownik usunięty
David_Ames

Jest bardzo ładna. I bardzo dobrze gra.

ładna jest ,gra dobrze,ale mi przypomina Kristen Stewart,czy jak tam się ona nazywa

luna15

Też mi przypomina tą od ,,Zmierzchu" :) Jena ma urody typu lalki Barbie, wręcz przeciwnie posiada oryginalną i niebanalną urodę;) krótko mówiąc- Jena ma w sobie to coś!

luna15

w Into The wild zagrała razem z Kristen - obejrz porównaj :)

David_Ames

ahahahahahahaha. Lubię ją, podobała mi się w Donnie Darco jak byłem mały, ale gadasz Wodzu takie pierdoły że przesdada. Sucker Punch jest dokładnie kiczem dla mas i pomimo iż dałem 6 to tylko za kiczowatośc, która mnie uwiodła :)

David_Ames

No nie powiem... Za młodu była piękna. W Donniem przecudowna :) Ciężko się nie zgodzić.

David_Ames

Sucker Punch nie był dla mas...

użytkownik usunięty
David_Ames

Co do jej urody to faktycznie ma w sobie to coś - patrzysz na taką kobietę i wyobrażasz sobie małżeństwo z nią - po prostu jest urocza! We wszystkich filmach z jej udziałem nigdy mnie nie zawiodła.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones