Jena Malone

Jena Laine Malone

7,7
12 105 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jena Malone

http://www.filmweb.pl/o52530/Kristen+Stewart czyli Belli ze Zmierzchu.

Nie uważacie ???

Catalina

Jena ładniejsza

Catalina

Jakoś podobieństwa nie zauważyłem. Poza tym David_Ames ma rację Jena jest ładniejsza :)

Przemo_4

I bardziej utalentowana....

Catalina

oglądam właśnie "4 piosenki" i kiedy tylko Jena pojawiła się w filmie od razu pomyślałam o Kristen (;

Catalina

Własnie oglądam "Zmierzch" i się zastanawiam gdzie widzialam Kristen. Przejrzalam jej filmografie i nic. Wytezylam umysl;) i doszlam do tego, ze mi przypomina Jene, ktora widzialam juz w kilku filmach. Sa bardzo podobne do siebie.

Catalina

Też uważam , że są podobne :)

Catalina

tylko, ze ona zagralaby ja o niebo lepiej, bez niedomknietej paszczeki brrr

victoria_

Podobne może i są, ale zgadzam się z wymienioną wyżej opinią, że Jena zagrałaby Belle o niebo lepiej od Kirsten. Ona była irytująca.

Madziula15

Na pierwszy rzut oka podobne, ale Jena jest o wiele lepszą aktorką ;)
Ktoś powiedział, że zagrałaby lepiej Bellę - prawda, ona ma delikatniejszą urodę ...ale dobrze że to Kristen tam gra, bo film sam w sobie kiepski ;)

Nugathy

macie juz zdanie a nie macie porownania! czy ktos widzia jakikolwiek inny, poza 'Zmierzchem', film z Kirsten Stewart??? mysle, ze nie, a juz zdanie macie wyrobione. goraco polecam 'Adventureland' 'Cake Eaters' czy stary ale jary film 'Ucieczka w milczenie'

lLlada

"Zmerzchu" nie widziałam, ale Stewart grała w "Azylu" z Jodie Foster i tam poradziła sobie całkiem dobrze. Jena jako diecko przypominała mi Evan Rachel Wood.

zgelka

noo, podobna bardzo, myslalam ze to ona w the messenger. ;]

lLlada

Albo ja jestem dziwna albo wy.. również widziałam "Azyl" i grała według mnie beznadziejnie. Znaczy się ktoś mógłby pomyśleć, że świetnie odegrała rolę z tym, że grała tam identycznie jak w Zmierzchu. A Jena jest według mnie zdecydowanie lepszą aktorką.. na pewno mniej irytującą.

Catalina

Tak, są podobne. Nawet bardzo...
Pozdrawiam.

Catalina

ja również skojarzyłam sobie tę aktorkę z kristen, jednak bynajmniej nie z
powodu urody, ale sposobu gry aktorskiej. obie są równie utalentowane.

engie963

Kristen Stewart od kilku lat ciągle gra tą samą miną, no i występuje w znacznie słabszych filmach. Moim zdaniem Jena jest o wiele bardziej utalentowana i ładniejsza, oczywiście, również.

Catalina

Są. Bo obejrzeniu "wszystko za życie" (obie tam grały) szukałem Jeny w obsadzie. Byłem przekonany, że ktoś się pomylił i przypisał bohaterki do aktorek na odwrót. Ogólnie długo się nie mogłem połapać, o co chodzi.

Catalina

ja jak ja widzialem w donnie darko to myslalem ze to mloda lindsey lohan ;D zauwazyl ktos moze podobienstwo ?

użytkownik usunięty
Catalina

Widzę że bardzo odkrywcza nie jestem bo dużo osób widzi to podobieństwo:P W Into the wild od razu pomyślałam 'o Kristen' gdy Jena pojawiła się po raz pierwszy, widać ją było z profilu jak się rozglądała. W "Wszystkich świętych" myślałam, że to jej siostra :P I nie chodzi mi tylko o wygląd, ale głównie o mimikę (i nie, nie chodzi mi o otwarte usta) i sposób gry.

Mnie tez na mysl przyszło te podobienstwo do KRISTEN STEWART SA PODOBNE

Catalina

A moim skromnym zdaniem w ogóle nie jest podobna do Kristen Stewart. Jedynie zdjęcie profilowe może nasuwać pewne skojarzenia, ale po obejrzeniu reszty zdjęć Jeny Malone żadnego podobieństwa nie widzę. A tak nawiasem mówiąc Jena jest od Kristen o wiele brzydsza. Co do porównania w aktorstwie się nie wypowiadam, bo nie oglądałam żadnego filmu z Jeną w roli głównej choć nie omieszkam. Może po obejrzeniu któregoś podobieństwo wyda mi się bardziej realne. Pozdrawiam ;)

Catalina

Podobna jest ale tylko na zdjeciu profilowym. :) No i wiadomo, ze Jena jest ladniejsza!:P

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones