Jennie Garth

Jennifer Eve Garth

6,6
775 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennie Garth

Jennie wystepuje w tym serialu goscinnie czy na stale dolaczyla do obsady??

poldek88_88

Raczej gościnnie. Pojawiła się narazie w 10 odcinkach.
Nie wiadomo, jakie będą dalsze losy Kelly Taylor;)

Blair

Mylisz chyba pojęcie 'wystąpienie gościnne'. Była praktycznie w większości odcinków, a gościnnie występują ci, którzy byli np w jednym.

violet_bunny

jest w stałej obsadzie

..
.
...
.
.
.
.
.

weronelka

już nie

użytkownik usunięty
anczess

A wiesz może dlaczego? Bez niej ten serial tylko traci :(

Odeszła z serialu by zając się wychowywaniem dzieci:D

użytkownik usunięty
pepetka1

W takim razie jak najbardziej ją popieram. Dla mnie Rodzina też jest na pierwszym miejscu :)
Pytałem o to między innymi dlatego, że widziałem całkiem sporo zdjęć "zza kulis" serialu [gdy go kręcili] i Jennie wydawała się być - jakby to ująć - niezbyt zadowolona. Miałem nawet wrażenie, że dojrzałem na jej twarzy niechęć i zastanawiałem się czy aby nie odeszła ze względu na jakieś konflikty na planie zdjęciowym.

Juz to kiedyś wklejałem na forum ale specjalnie dla ciebie:D

Dokładniejsze wyjaśnienie dlaczego odeszła:

Niedziela, 17 stycznia 2010 r. w mediach pojawia się wiadomość,że Jennie Garth znika z obsady 90210.
-Ona już nie pojawi się na planie.Pierwotnie miała wystapić w kilku odcinkach, ale została na dłużej.Teraz czas by poszła dalej.Kocha rolę zony,matki i czas spędzony w domu.Nie musi pracować jeśli nie chce-poinformował mąż aktorki Peter Facinelli
-Mam teraz inne plany.Piszę książkę dla dzieci i będę pomagać Peterowi przy filmie,do którego napisał scenariusz-dodała sama zainteresowana.

-To miał być mały występ, by przyciągnąć fanów BH 90210 przed ekrany.Widzowie na nowo pokochali Kelly, a producenci ubłagali ją, by została na dłużej-wyznała osoba z ekipy.

Szkoda, ze juz jej nie ma, bardzo ja lubilem:/






































































































































































































































































































































































































































































pepetka1

Kurcze nie wiem dlaczego tak rozciaglo mojego posta, sorry:/

użytkownik usunięty
pepetka1

Dzięki :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones