Jennifer LopezI

Jennifer Lynn Lopez

7,6
22 462 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jennifer Lopez

Wiem, że to nie do końca w filmowym temacie, ale w sumie teledysk to też jakiś film jest O.o
Właśnie obejrzałam sobie klip do "Papi" i całkiem mi się podoba poza jednym szczegółem:
J.Lo w trakcie scen tanecznych kilkakrotnie zmienia buty, chodzi mi o sceny gdy ci wszyscy
faceci wyciągają ją z samochodu i zaczynają tańczyć na ulicy...w bardziej "skomplikowanych"
scenach ma na nogach pełne buty na dość niskim obcasie, a tylko jak jest jakieś zbliżenie
na jej nogi to tańczy w butach na bardzo wysokich obcasach.
No chyba, że miałam halucynacje...:P

Lili89

Tak, tak jest i różnią się nawet kolorem, bo te ładne wysokie są kremowe, a te drugie z lekka srebrne. Mogli chociaż dobrać podobne:) Ale klip dobry:)

zouza90

Masz rację, klip jest fajny:) rozbrajają mnie miny Jennifer, zwłaszcza jak widzi faceta z psem, tego jadącego konno, czy później jak tańczą i ona kręci biodrami, a panowie "nacierają" na nią :P

Lili89

Ten taniec to jest najlepszy w tym klipie:) I to jak je ciasto na początku, które w nieznanych okolicznościach znika i pojawia się. Widać ciastko było dobre, bo zjadła je od razu:))

zouza90

Właśnie zauważyłam, że coś z tym ciastkiem jest nie tak...:P
Osobiście po odgłosach miałam wrażenie, że to ciastko jest ze styropianu :D

Lili89

Hm...ono po prostu było takie "pyszne":))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones