Jensen Ackles

Jensen Ross Ackles

9,1
7 513 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jensen Ackles

Dean !! <3 Kocham go *o*
Druga z moich ulubionych postaci *.*
A do tego jaki on przystojny *,* Awwwr ciacho ;3

parableoflove

Jak dla mnie ideał,nie brzydki,z poczuciem humoru,a jak trzeba zachowuje się odpowiedzialnie,kocham go:)

Kinomaniaczka_tvd

Szkoda tylko, że ma mało filmów na koncie w porównaniu nawet z kolegami z serialu.

olesiaa

Zgadzam się,chętnie zobaczyłabym go w kinie:)

Kinomaniaczka_tvd

Ostatnio sam mówił, że chciałby zostać nowym batmanem, więc zobaczymy jak to się potoczy :)

olesiaa

Fajnie by bylo,ja chcialabym go zobaczyć jako takiego policjanta cos w stylu szklanej pułapki,on policjan porywają mu żone i dziecko,a on musi zrobić coś wbrew własnej woli aby ich ratować:)

olesiaa

Jensen w roli Batmana. To by było coś hmm... można wiedzieć skąd zdobyłaś takie informacje?
A jeśli taka produkcja by się ziściła byłoby cudownie uwielbiam Batmana (jak wszystkich superbohaterów) i wydaje mi się że pasowałby do tej roli.

olcia3290

Na ostatnim Comic-Conie został zapytany przez dziennikarkę i powiedział, że rola Batmana byłaby spełnieniem marzeń :D Mam nadzieję, że coś z tego wyjdzie.

olesiaa

Mam nadzieję, że zostanie Batmanem albo choćby jakimś czarnym charakterem, nie za bardzo mi do takiej roli pasuje ale jest dobrym aktorem więc dałby radę :)
Szczerze mówiąc to bardziej by mi pasował na "mutanta" z X-menów ale to chyba tylko przez to, że gra w serialu Supernatural ;)

olcia3290

Myślę, że byłby w stanie zagrać każdą rolę (i w każdej chciałabym go zobaczyć), ale większość przylepiła mu łatkę z napisem "Dean" i nie wyobraża go sobie w innej roli. Wiem, że nie każdego aktora można lubić, ale mówić, że nie umie grać to już lekka przesada.
Mam nadzieję, że producenci wezmą go pod uwagę. Jeśli nie Batman to inny superbohater :)

olesiaa

Zgadzam się xd

olesiaa

Na pewno był by lepszy od drewnianego Aflecka :D

parableoflove

popieram w stuuuu procentach!!! <3 <3

parableoflove

supernatural uwielbiam :)

parableoflove

Dziewczyna mi mówi ,że jestem właściwie identyczny jak on. xD To dobrze wiedzieć ,że uchodzi za ciacho. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones