Jensen Ackles 

Jensen Ross Ackles

9,1
7 498 ocen gry aktorskiej
Jensen Ackles
Jansen Ackles urodził się 1 marca 1978 w Dallas w stanie Texas. Ma starszego o trzy lata brata Joshue Ackles i młodszą o siedem siostrę Mackenzie Ackles. Imię zawdzięcza pomysłowości rodziców, którzy stwierdzili, że wszystkie inne imiona są zbyt pospolite, (chociaż początkowo chcieli nazwać syna Justin), a skoro ich dziecko ma tak anielską buźkę musi ono do niej pasować. Swoją edukację rozpoczął w Dartmouth Elementary Richardson w Texasie. Gimnazjum Apollo Junior High Richardson ukończył w 1993 roku. Liceum LV Berkner High School Richardson ukończył w 1996 roku z założeniem, że rozpocznie studia na kierunku rehabilitacja (ze względu na zamiłowanie do sportu i medycyny). Niestety, a raczej na szczęście dla swoich fanów musiał zrezygnować ze swych planów na rzecz aktorstwa. Po ukończeniu liceum przeprowadził się do Los Angeles, aby zastanowić się nad wyborem collegu, oraz, aby wypróbować swoje zdolności w show biznesie. Początkowo pracował jako model, co nie było dla niego żadną nowością - przygodę z pozowaniem zaczął dużo wcześniej w wieku... czterech lat! Swoje pierwsze role otrzymał w TV show "Mr. Rhodes" oraz operze mydlanej "Days Of Our Lives". Po roli Bena/Alecka w serialu "Cień Anioła" zyskał duże grono fanów. Później pojawiła się wielka szansa - w castingu do filmu "Tajemnice Smallville" walczył o rolę Clarka Jerome'a Kenta. Przegrał jedynie z Tomemem Wellingiem, ale otrzymał znaczącą rolę Jasona Teague. Jensen został zauważony przez reżysera Davida Winklera, który obsadził go w głównej roli Jake'a Cummingusa w horrorze "Devour". 
więcej

Dane personalne:

wiek:

data urodzenia: 1 marca 1978

miejsce urodzenia: Dallas, Teksas, USA

wzrost: 186 cm

żona Danneel Harris (od 15.05.2010), 3 dzieci: córka Justice Jay (ur. 30.05.2013) oraz bliźnięta Zeppelin Bram i Arrow Rhodes (ur. 02.12.2016)
Ma trzy lata starszego brata Joshuę oraz siedem lat młodszą siostrę Mackenzie.
Miał zagrać w filmie "Ten pierwszy raz", jednak nie mógł tego pogodzić z grą w "Dniach naszego życia".
Gdyby Tom Welling z jakichś powodów nie mógł zagrać roli Clarka Kenta w "Tajemnicach Smallville", to miał go zastąpić Jensen. Ostatecznie pojawił się jako chłopak Lany w 4 sezonie.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Dlaczego nie jest wymieniony w obsadzie The Boys? Gra tam Soldier Boya.

w w postaci Dean jestem zakochana po uszy nawet mój jest zazdrosny haha.

No nie? Spójrzcie na niego, ten słodki uśmiech i śliczne oczka! http://s9.photobucket.com/user/Seth_Atwood/media/Jensen%20Ackles/Jensen/baby06.j pg.html
Nie dziwię się, że wyrósł na takiego przystojniaka ;)

Mają to być bliźnięta

Niezły pacjent.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones