Jeri Ryan

Jeri Lynn Zimmerman

7,0
1 121 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jeri Ryan
yamaha299_fw

Sądzę, że ani jednej ponieważ jest niezwykle inteligentna (należy zresztą do elitarnego stowarzyszenia mającego na celu doskonalenie charakteru). Są to ludzie z "wyższej półki" którzy wg. mnie nie myślą takimi, przyziemnymi kategoriami (aby się sztucznie upiększać, bo od tego zależy samoakceptacja, kariera lub cokolwiek -to tylko fałszywe stereotypy). Z twej wypowiedzi mogę wywnioskować, że tylko zazdrościsz jej urody (dla takie negatywne uczucie do niczego dobrego nie prowadzi, warto było by popracować nad sobą).

zjonizowany

Idąc twoim tokiem myślenia każdy jest równie inteligenty- przecież każdy z nas chodził do szkoły :) Po 2, gdybym był kobietą może i bym jej zazdrościł/bądź nie.. Chociaż uważam, że nie ma czego ( mówię to jako facet ). Przeszła korektę nosa, ust, kości policzkowych, widzę botoks, face-lifting.. przykro mi :D

yamaha299_fw

O.k. nie wiedziałem, widać to chwilowe zauroczenie z mojej strony (zaślepiło mnie:)

yamaha299_fw

jestes lekarzem ze widzisz te wszystkie zabiegi na jej twarzy? pytam serio , nie traktuj tego jako zaczepke . po czym to mozna poznac?

yamaha299_fw

Masz rację. Co za paszczur.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones