Jeri Ryan

Jeri Lynn Zimmerman

7,1
1 216 ocen gry aktorskiej
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Dla mnie również pozostanie na zawsze w pamięci jako 'Seven of Nine' - bez niej ST VOY straciłby nieprawdopodobnie. Moim skromnym zdanie zdecydowanie nie dotrwałby do siódmego sezonu i serial bez Jeri skończyłby się max po 4 sezonie ;)

Wróciła i mimo 51 lat w metryce, niczego jej nie brakuje ;-)

Pamiętam w tamtych czasach jeszcze w akademiku oglądamy sobie jak zawsze kolejny odcinek Voyagera z lichym dubingiem, już było w sunie ciekawie, gdy wkroczył Borg, a tu nagle wchodzi ona w tym swoim obcisłym kostiumiku. To było objawienie. Od razu pchnęła ten serial do 10 worp.

Seven of Nine' -a już było nudno a już miałem przestać wyczekiwać na każdy odcinek (wtedy niestety po niemiecku ) a tu bum wchodzi borg i zmienia wszystko . Gratuluje roli została dla mnie na zawsze siedem

Uwielbiam ją za Boston Public. Świetna rola, sliczna i charyzmatyczna kobieta. Bardzo się cieszę, że gra w Anatomii Prawdy, bo dawno jej nie widziałam, a ten serial też jest fajny.

Jeri Ryan jest zaprzeczeniem tezy, że piękne aktorki rzadko potrafią dobrze grać. Jest nie tylko piękną kobietą ale również zdolną, aktorką z wielkimi możliwościami i umiejętnościami. Oglądam właśnie znów StarTrek Voyager i pierwsze odcinki, gdzie pojawia się Jeri są fenomenalne. Jej gra jako wyzwolonej Borg jest...

Jak w tytule

Jako ex borg boska. Nie mogę oderwać od niej oczu.

Odtwórczyni jednej z najciekawszych i najbardziej charakterystycznych kobiecych postaci w historii ,,Star Trek" , legendarnej 7of9. Niewątpliwie dodała kolorytu serii ,,Voyager". Piszcie tu wszystko co myślicie tej postacii i odtwarzającej je aktorce.

że grała jeszcze w 19 odc 4 sezonu Prywatnej Praktyki (gościnnie) :)

Piękna,genialna,zjawiskowa..se ven of nine.Postać którą zagrała w Voyager był to popis jej warsztatu aktorskiego i jedno z najlepszych wcieleń w graną postać jakie widziałem.Zdecydowanie 10\10.

7z9

użytkownik usunięty

co tu tużo mówić , niezła aktorka , a rola 7z9 - cudo - jedno z ogniw napędowych serialu

Sądze, że na dwóch rękach nie policzę.

Czy ktoś w was posiada aktualny adres Jeri Ryan? Bo chcę wysłać do niej prośbę o autograf, a nie wiem na jaki adres :) z góry dziękuję za odpowiedź :)