Jerzy Duszyński

[{"id":6,"name":"actors","above5p":true,"career":{"name":"aktor"},"ranking":{"name":"Ról aktorskich","link":"/person/ajax/roles/8556/6","url":"/ranking/person/actors/male"},"rating":{"count":4452,"rate":8.039083557951482,"desc":"oceny","profession":"gry aktorskiej"}},{"id":20,"name":"voices","above5p":false,"career":{"name":"aktor dubbingowy"},"ranking":{"name":"Ról głosowych","link":"/person/ajax/roles/8556/20","url":"/ranking/person/voices"},"rating":{"count":17,"rate":7.470588235294118,"desc":"ocen","profession":"gry aktorskiej"}}]
8,0
4 452 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Duszyński
  • Uwielbiam go za tą rolę (oglądam bardzo często ten fragment Co mi zrobisz...), chętnie teraz poznam również inne gdy znajdę czas by obejrzeć "Zakazane Piosenki" i "Hydrozagadkę".

• HEATH I ja ten moment w filmie moge oglądać bez końca (mój ulubiony) - mistrzostwo świata

• HEATH Role w "Skarbie" i "Zakazanych piosenkach" wbijają sie w pamieć szczególnie dla mnie gdyż jestem Warszawiakiem
    A wszedlem na te strone bo przedchwilą oglądałem go w ostatniej roli życia "Co mi zrobisz jak mnie złapiesz" - niezly numer

• HEATH Tekst "niech mnie oni moja kochana w dupę pocałują" rozwala mnie za każdym razem. Sam bym z przyjemnością go wypowiedział - nie tylko handlowcom itp. mądralom, ale i wielu ludzi w tym kraju, ale to już poza tematem. Fakt pozostaje faktem, że fragmenty z Kaziem to jedne z lepszych w tym filmie, co nie zmienia faktu, że sam film to majstersztyk ( oglądałem go wieeele razy i jeszcze wieeele razy obejrzę, gdzie się tylko da).