Jerzy Rogalski

7,4
10 716 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jerzy Rogalski

wczoraj na cmentarzu w Moszczenicy. Niechlujny, potargany, kompletnie nierzucający się w oczy. Gdyby nie charakterystyczna twarz i włosy nie poznałbym go po ubiorze. Do tego przyjazny dla babek które podziwiały jego rolę Tośka.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
uniue_as

aha.

Galernik1908

Ale co masz mu to za złe ?

tomucho77

Kiedyś pożyczył mi na bilet autobusowy, parę razy jadałem z nim w stołówce. Sympatyczny miły, fajnie się z nim rozmawia. Doskonały aktor teatralny, wiele razy go oglądałem na scenie i zawsze byłem pod wrażeniem jego gry aktorskiej. Pierwszy raz obejrzałem sztukę Gałązka Rozmarynu z jego udziałem i od tego czasu jestem jego wielbicielem.

Kalisznikow

Nie liczy się wygląd Aktora,tylko to jak Gra,jaki jest.Większość myśli,że jak Aktor gra Bandytę ,Debila.To takim jest na prawdę.Dam Tu Przykład np.Aktor Cezary Pazura-Gdzie w 13 Posterunku "odgrywa rolę mało inteligentnego funkcjonariusza Policji Cezarego" A w Krollu,Psach-Twardą postać.

90Ramzes09

Właśnie na FW ocenia się aktorstwo a nie wygląd i to co dany aktor robi w wolnym czasie. Ci co oceniają wygląd i inne rzeczy zamiast oceniać aktorstwo niech lepiej udadzą się na pudelek.pl.

Galernik1908

Może to takie jego artystyczny "imydż" :) A niech i sobie chodzi w łachmanach jak mu z tym dobrze, aktorzy mają nieco nie po kolei pod sufitem :) Ale im uchodzi na sucho, zwłaszcza takim Mundkom.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones