serial Oglądaj odcinki według kolejnośc. Ten serial opowiada jedną historię we wszystkich odcinkach. Oglądanie po kolei ma duże znaczenie dla zachowania ciągłości fabuły i śledzenia wszystkich wątków.
serial

Strzelec

Shooter
2016 - 2018
1 godz.
7,4 9 065
ocen
7,4 10 1 9065
Wielokrotnie odznaczany weteran armii Stanów Zjednoczonych Bob Lee Swagger podejmuje zadanie udaremnienia zamachu na życie prezydenta. Podczas akcji żołnierz orientuje się, że został wrobiony w morderstwo. więcej mniej
Strzelec zobacz gdzie obejrzeć online

twórca

gatunek

produkcja

premiera

nagrody

W pierwszym sezonie serialu "Strzelec" weteran wojenny, snajper Bob Lee Swagger (Ryan Phillippe) wraca do akcji, zwerbowany przez byłego dowódcę Isaaca Johnsona (Omar Epps). Ma udaremnić zamach na prezydenta, jednak to właśnie on zostaje wrobiony w zabójstwo. Swagger rozpoczyna śmiertelny wyścig z czasem, aby dowieść swej niewinności iW pierwszym sezonie serialu "Strzelec" weteran wojenny, snajper Bob Lee Swagger (Ryan Phillippe) wraca do akcji, zwerbowany przez byłego dowódcę Isaaca Johnsona (Omar Epps). Ma udaremnić zamach na prezydenta, jednak to właśnie on zostaje wrobiony w zabójstwo. Swagger rozpoczyna śmiertelny wyścig z czasem, aby dowieść swej niewinności i schwytać prawdziwego zamachowca. W serialu występują między innymi Eddie McClintock, Cynthia Addai-Robinson i Shantel VanSanten. 10 odcinków pierwszego sezonu ujawnia złożony spisek, który zmienia sojuszników w zaciekłych wrogów.  Przed Swaggerem stoi największe wyzwanie w karierze; musi ujawnić intrygę i stawić czoła niebezpieczeństwu, które zagraża jego rodzinie, życiu i krajowi. Jedno jest pewne - nie można nie doceniać bohatera.

na podstawie
Stephen Hunter (powieść)
studio
Closest to the Hole Productions / Paramount Television
tytuł oryg.
Shooter
inne tytuły
Męska postać Nicka Memphisa z oryginalnego filmu "Strzelec" została zmieniona na żeńską postać Nadine Memphis.
Zdjęcia do serialu były kręcone w Vancouver (Kanada), Santa Clarita i Los Angeles (Kalifornia, USA).
Premiera serialu została przełożona ze względu na strzelaninę w Dallas, która miała miejsce 8 lipca 2016 roku. Podczas zgromadzenia ludzi protestujących przeciwko ostatnim przypadkom zastrzelenia przez białych policjantów dwóch Afroamerykanów grupa snajperów otworzyła ogień do policjantów. W wyniku strzelaniny rannych zostało 11 policjantów, a pięciu z nich zmarło.
Od najlepszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych