Jessica LangeI

Jessica Phyllis Lange

8,6
29 129 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica Lange

masakruje ekran w American Horror Story, babka kosi klimat swoja wirtuozerią !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ralph_S_

Pełna zgoda, to głównie dla niej oglądam już drugą serię.

bori_culkin

ja też, wstyd mi że o niej zapomniałem ;/

Ralph_S_

Zdecydowanie rządzi na planie 2 sezonu AHS! Kosi konkurencje, choć generalnie każdy aktor jest tam dobry... Boziu jak ona gra, aż ciary przechodza! Tylko jakim cudem ma tak niską ocenę 7,9, a takie beztalencia typu Jessica Alba mają wyższe noty

milenasy

Zgadzam się. Ona jest zajebista!

Ralph_S_

Całkowicie się zgadzam. Kiedy gra, nie można oderwać od niej oczu. Jest taka... demoniczna. Człowiek nie wie, czy jej współczuć, czy czuć do niej odrazę, czy brać nogi za pas i uciekać od niej gdzie pieprz rośnie.

Tibby11

Lepiej bym tego nie ujęła! Dokładnie mam to samo odczucie :D

Ralph_S_

Ja również kłaniam się nisko dla jej gry aktorskiej! momentami nie skupiłam się na danej scenie z nią tylko w myślach powtarzalam sobie: "Jak można tak perfekcyjnie pokazać fałszywe emocje przed kamerami" 10/10

Ralph_S_

Żałuję, że o Jessice tak wiele przypomniało sobie dopiero po AHS... :(
Oglądałem z nią ponad 13 filmów i w 100% mogę polecić każdy z nią film. To żywy fenomen

CityOnilne

Niestety, sama jestem przykładem przypomnienia sobie o Jessica po AHS, ale podobno "lepiej późno niż wcale" :)

Ralph_S_

Dokładnie! Jedna z najlepiej odegranych ról kobiecych w serialu jakie dane mi było obejrzeć, 1 i 2 sezon AHS z jej udziałem miażdży!!! Prefekcyjnie oddane emocje, doskonała mimika, głos -Wszystko!! Brak słów po prostu -10/10!

Ralph_S_

mi zawsze się kojarzy z filmem "Zaborcza miłość", świetna rola

Ralph_S_

tak, tak, tak - zgadzam się w 100%

Ralph_S_

a w 2 sezonie AHS w piosence "The name game" wymiata :3

_Trusia_

youtube.com/watch?v=m2qEhGeLb6A

Ralph_S_

no i dobrze wygląda, zestarzała się z klasą.

jakubmichalak

zgadzam się ;)

Ralph_S_

O tak kosi i to kosi równo:) Uwielbiam ją w AHS, unosi klasę tego serialu swoją obecnością o pare ładnych oczek wyżej. Jest taka wyrafinowana, dystyngowana, świetna aktorka po prostu i bez botoksu!! Piękna!

iljanah

dokladnie, BEZ BOTOKSU !!!!

Ralph_S_

w 3 sexonie wymiata najbardziej :)

bianka226

jeszcze nie widziałem

Ralph_S_

Polecam :D

bianka226

NONONO ;) Jessica Lange, Kathy Bates, Angela Bassett wow niezły zestaw plus Patti LuPone. Grubo pojechali w tym sezonie

Ralph_S_

też ją uwielbiam !! odkąd oglądam AHS od pierwszego sezonu (aktualnie w trzecim również jest rewelacyjna! ależ ona ma tam role ;) ;o )
chciałabym żeby ludzie na nią tak głosowali tutaj na filmweb żeby naprawde znalazła się wysoko :) na samym szczycie ! :))

Ralph_S_

Fantastyczna jest - ona w tym serialu jest wisienką na torcie ;) Masakra ... jak ona genialnie gra !!!

fireman_2

po tym serialu wygrzebuje wszystkie jej filmy, zdecydowanie jest dla mnie babeczką nr. 1 w światowym kinie. Szacun za botox zero.

Ralph_S_

Miałem tak samo. Znałem kilka filmów z Jej udziałem, np. Listonosz dzwoni zawsze dwa razy, Teresa Raquin, Tootsie, Frances, ale po AHS zakochałem się w aktorstwie tej Pani.

Ralph_S_

najlepsza zimna sucz po 60 z seriali^^

wojti_venom

he he he ;) dokładnie !

Ralph_S_

Ale trzeba też podkreślić, że napisali dla Niej bardzo dobrą rolę i świetne dialogi.

użytkownik usunięty
Ralph_S_

Najlepsza w każdym sezonie.
Zwłaszcza w Asylum dała pokaz mistrzowskiego aktorstwa.

Ralph_S_

Dopiero zaczynam swoją przygodę z AHS i muszę przyznać rację, że jest niesamowita. Każdą rolę odgrywa dla mnie idealnie,

Ralph_S_

no oczywiście przecież to jest aktorka a nie jakaś grymasiara, polecam jej starsze filmy jak "Listonosz zawsze dzwoni dwa razy". Właśnie o takich ludziach należy mówić aktor/aktorka a o innych, że aktorzą lub grymaszą na ekranie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones