Jessica-Jane Stafford

Jessica-Jane Clement

5,2
33 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jessica-Jane Stafford

Jak widać i w anglii rodzą się piękne kobiety :) co do niedawna wydawało sie dla mnie czymś odległym :P

użytkownik usunięty
2Pac

zawsze, gdy oglądam 'prawdziwe przekręty' zastanawiam się, czy oni sobie czasem jaj nie robią nazywając ją piękną O.o nie, żebym chciała ją obrazić, ale, hmm, jest brzydka strasznie : |

A mi się bardzo podoba.
W którymś odcinku "Prawdziwych przekrętów" to ona próbowała kogoś naciągnąć na drinka, a moja siostra powiedziała - "ona to nie musi nikogo kantować, żeby ktoś jej postawił drinka - wystarczy że się uśmiechnie" ;)

julekmen

hehe dobre :) Też uważam, że jest śliczna z tymże dużo bardziej podoba mi się w czarnych włosach, choć na tej filmwebowej fotce i w blond jej ładnie.

2Pac

Co do tego że w Angli , Niemczech itp. "rodzą się" ładne kobiety to co w tym dziwnego ? Widać już u nas zakorzeniony stereotyp o pięknej Polce i paskudnych obywatelkach innych krajów , nic dziwnego że sami Polacy to takie ciepłe kluchy a ich niunie rozdają na wakacjach w Egipcie Arabom no bo w końcu one są takie wspaniałe i im wolno. Co do serialu to jeden z moich ulubionych.

mistczNINJA

po prostu w niemczech i anglii te kobiety jakieś nie urodziwe się rodzą

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones