Jim Sturgess

James Anthony Sturgess

7,8
11 748 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jim Sturgess

Chciałabym spotkać go jeszcze w jakiejś komedi romntycznej , choć to sie narazie nie zapowiada. Bardzo pasuje do filmów własnie z lat 60 /70 jak w Across the Universe:) I ten jego głos----> niezastąpiony! Słyszałam ze ma grać w Spidermanie jako główny aktor i oczywiście ma śpiewac:)I następna wiadomość chcą zrobic następna część across the universe bo w pierwszym filmie nie zamiescili wszystkich piosenek Beatles'ów :) Oby!!!

Sylwia1555

spiewajacy spiderman? haha :D

o czym miałaby opowiadac druga cześć across... jest to według mnie plotka, która jakas 'dziwna' osoba sobie wymyśliła. Jeśli ktoś chce sobie posłuchać piosenek Beatles'ów niech kupi sobie płyte. Bo w orginale chyba lepiej brzmi, Aczkolwiek niektóre piosenki fajnie przerobili w across...
do komedii romantycznych żeby Jim się nie pchał, w across rokuje na dobrego aktora a komedie mogą go wypalic. Widzę go dramatach

muuchaaa

Też mu nie życzę komedii romantycznych (które w większości są po prostu żenujące), zaszufladkują go i skończy karierę szybciej niż zaczął. Natomiast filmy historyczne, obyczajowe, dramaty, może jeszcze jakiś musical - to tak :)

Sylwia1555

A ja go do tej pory widziałam tylko w dramatach xD Ale wierzę, że w komendiach też sobie nieźle radzi :)

Sylwia1555

ma bardzo ładny głos i naprawdę przyjemnie się go słucha. Nie oglądałam Across the Universe, więc czekam z nieciepliwością na DVD, ale ścieżkę znam, więc pod wzdględem muzyki film rewelka!

agusiek303

Film Across the Universe miałam okazję oglądać. Szczerze mówiąc nie wiedziałam czego mam się spodziewać. Jednak z całą pewnością mogę powiedzieć że jest rewelacyjny!!! Polecam wszystkim. A muzyka Beatelsów jedno słowo: Cudo:)

Sylwia1555

poszłam na Across the universe na "spotkanie z Beatlesami" a spotkałam Jima
A co do drugiej części ATU, to żeby zamieścić wszystkie piosenki Beatlesów to trzeba by zrobić o wiele więcej filmów;)

Anula_22

haha prosze nie poniżaj go tak. Pff komedie romantyczne... chyba w bardziej ambitnych filmach wolała bym go zobaczyć.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones