Jimmi Simpson

James Raymond Simpson

7,1
4 878 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Jimmi Simpson

Już po 1-2 odcinku, stwierdzam ze będzie to jedna z lepszych postaci w tym serialu, oraz bardzo lubiana, zobaczymy co z tego wyjdzie, obecnie studiuje psychologie na politechnice warszawskiej.

LegendeN

Też to zauważyłam. Jest inteligentny, ale też trochę świrnięty. ;) Podoba mi się jego postać i czekam na nowe odcinki.
Studiuje tutaj? :o wow, nie wiedziałam. :d

RedAde

Nowych odcinków się nie doczekasz, Serial został wstrzymany.

Colfer

Dlaczego? o.o

RedAde

Też ubolewam, że nie kontynuują tego serialu :( Zostały mi do obejrzenia chyba jeszcze z 3-4 odcinki i koniec... Ehhh, szkoda, bo postać Lloyd'a jest po prostu rewelacyjna, a wątek z Julianne to już w ogóle jest świetny :) Miło się na nich patrzy i chciałabym więcej i więcej :)

A co do samego Lloyda'a - świetny psycholog i specjalista w swym fachu, aczkolwiek trochę pokręcony, co dodawało mu uroku, którego już i tak ma dużo, bo aktor ma w sobie "to coś" :) Pasuje idealnie do tej roli, lubię te jego ruchy głową do ramienia, specyficzny chód i postawę, no i tę gestykulację dłoni :P Cholera, strasznie mi się spodobała kreacja Lloyd'a jako całość, będzie mi go bardzo brakowało, gdy już skończę serial :(

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones