Joanna Jabłczyńska

Joanna Natalia Jabłczyńska

6,2
1 926 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Jabłczyńska

Według mnie to jedna z najładniejszych (jak nie najładniejsza) polska aktorka. Widać z niektórych wypowiedzi że dużo dziwnych ludzi ma konto na filmwebie skoro Joasia wam sie nie podoba to albo jestescie ślepi albo inni ... A talent to posiada większy niż nie jedna polska gwiazdka piękny głos i piękna gra oby polskie "gwiazdki" brały z niej przykład :)

Vegeta_9

Pozwolę się z tobą nie zgodzić. Również uważam że jest ładna, ale znam osobiście wiele osób którym się nie podoba i stąd wnioskuję że to raczej kwestia mocno indywidualna, na pewno nie reprezentuje - nazwijmy ”standardowego typ urody”. Jeśli idzie o jej zdolności aktorskie to te oceniał bym raczej miernie mimo całej sympatii dla niej – myślę że źródłem jej sukcesu jest raczej wspominana uroda i atrakcyjna osobowość, a tej jej odmówić nie można, z całą pewnością jest ona jednak dobrą aktorką dubbingową i tu ma wielkie pole do popisu .

Vegeta_9

Oby nie. Dla mnie te świńskie oczka rozstrzelone jak u gołębia są szpetne. Głos ma jak stara maleńka. Masakra.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones