Joanna Kudelska

7,6
1 529 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Kudelska

zdecydowanie najlepsza jak chodzi o harrego pottera, wlasnie ogladalem wersje wieznia azkabanu z dubbingiem i wyraznie ta pani zwracala na siebie uwage
ogolem to dubbingu unikam, raczej mnie razi, ta pani jednak ma bardzo fajny glos i wykonala swoja prace na bardzo wysokim poziomie
jako na przeciwniku dubbingowania czegokolwiek poza animacjami zrobila na mnie bardzo dobre wrazenie

El_Magiko

Mam to samo. Oglądam "czarę ognia" i też nie lubię dubbingu, ale zauważyłam, że dubbing Hermiony mi się podoba, więc wyszukałam tę panią i bardzo mi się podoba jej praca. Jedyna z postaci, u której mi nie przeszkadza zmiana głosu.

aniula1912

oj tak, wydaje mi sie, ze to moze z tego powodu ze ta pani brzmi jakby grala hermione, a nie ,jak wiekszosc aktrorow dubbingowych w HP, jakby grala lektora

użytkownik usunięty
El_Magiko

Fajny głos, szkoda, że nie poszedł w parze z urodą.

bez przesady... nie wygląda jakoś źle: http://pl.harrypotter.wikia.com/wiki/Joanna_Kudelska?s=wl

eedoop

No i na facebooku też nie wygląda źle

Ona ma świetny głos i niezłą urodę, którą z tych rzeczy masz ty? ;)

El_Magiko

Też unikam dubbingu jak ognia. Ale muszę przyznać że HP jest wyjątkowo zdubbingowany perfekcyjnie. Właściwie to jedyny film jaki mi przychodzi do głowy z udanym dubbingiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones