Joanna Kupińska

6,5
267 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Kupińska

Zwykła blondynka, polska sztuczna uroda ktora nawet nie przekracza ponad przeciętną. Polska Lalka Barbie

Menkar

tak sie sklada,ze chodzilam z Joanna do liceum I napewno nie jest lalka Barbie-to bardzo inteligentna,ciekawa i ciepla osoba.

sasza99

Koleżanka? Czyli nie jesteś obiektywna.

Gdy pojawia się w "Pierwszej miłości" to słychać jak skrzypi gdy się porusza. Jej nogi to dwa chude patyki i do tego niezbyt proste. Niektóre to naprawdę nie mają za grosz samokrytycyzmu co do własnego wyglądu. Oczywiście są faceci, którzy ślinią się na widok takich patyczaków.

lalala

Twoj komentarz jest tak idiotyczny I tylko pokazuje jaka pusta osoba jestes.i skad wytrzasnelas ten tekst o samokrytycyzmie do wlasnego wygladu I o kolesiach sie sliniacych .Od kiedy pamietam Aska zawsze byla szczupla,nie chuda.Moze poszukaj problemu w sobie,czemu w tobie tyle nienawisci I pogardy do osoby.ktorej nie znasz?a moze jej zazdroscisz?

sasza99

O, i jest oklepany tekst o zazdrości. Nie zazdroszczę jej tej chudej doopy i pomarszczonej twarzy. Teraz ja zadam głupie i oklepane pytanie - ile ci ta "gwiazda" płaci za pochlebne komentarze?

Ktoś, kto nie jest zbyt urodziwy jak w przypadku twojej koleżaneczki powinien mieć odrobinę samokrytycyzmu i nie nosić się w serialu w kusej kiecce obnażającej chude jak patyku nogi, brak bioder i piersi. Jeśli słowo samokrytycyzm jest ci obce to odsyłam cię do słownika języka polskiego.

lalala

wiem co to jest samokrytycyzm I najwyrazniej tobie tego brakuje.nie mam ochoty wiecej z toba dyskutowac I walne tu oklepany tekst-znizac sie do twojego poziomu.zegnam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
lalala

Twoj psudonim rzeczywiscie do Ciebie pasuje-glupia jak lala,

sasza99

A ty tępa kuciapa.

Menkar

Nie przesadzaj ładna jest .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones