Joanna Kurowska

Katarzyna Kurowska

6,2
4 449 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Kurowska

Drugiej tak przerobionej aktorki jak ona to w Polsce nie mamy! Mogłaby stawiać w rankingach z amerykańskimi aktorkami, którym chirurgia plastyczna zniszczyła nie tylko twarze, ale i mózg! Okropieństwo. Zastanawia mnie, czy ona tego nie widzi?! Do tego mega niesympatyczna baba!

Maja_38

masz rację przesadziła ale wygląda ładnie tylko ma krzywo usta zrobione, a po za tym ona jest bardzo sympatyczna ja ją uwielbiam za Mirellę Ciaparę w 13 posterunku i za inne role komediowe. Szkoda że tak mało gra w filmie, wiem tylko że w tym roku ma zagrać w filmie antyterapia.

Maja_38

U niej raczej było coś więcej niż tylko botoks.

Maja_38

Wygląda strasznie :( Druga Aldona Orman, a za jakieś hmm dwa lata Edyta Górniak i Iwona Węgrowska dołączą i razem zrobią The Muppet's Show...

tweety77

z tego co czytałam to Aldona Orman mówiła że nie ma żadnych operacji ale jej nie wierze. A co do Asi bardzo ją lubię ale niech się nie oszpeca bo nic dziwnego że tak mało ją widać na dużym i małym ekranie, chciałabym ją zobaczyć znowu w jakimś filmie czy serialu bo to świetna aktorka, uwielbiam ją w komediach.

kinomanka_13

Mówić to sobie mogła... ;)
http://www.luxlux.pl/artykul/17-gwiazd-przed-i-po-operacjach-plastycznych-22958/ galeria_11 Ci celebryci po operacjach to z czasem wszyscy zaczynają wyglądać podobnie... I tym magicznym sposobem np. Daryl Hannah i Carla Bruni są podobne do Mickey'a Rourke'a... I pani Orman i Kurowska też niestety zmierzają w tym kierunku :( Straszne to jest.

Maja_38

Przez jakiś czas po operacji kiedy widziałam jej zdjęcia to myślałam że to jakaś inna osoba, po przeczytaniu nazwiska pod zdjęciem przecierałam oczy nie wierząc że można aż tak całkowicie zmienić swój fejsik ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones