Joanna Kurowska

Katarzyna Kurowska

6,2
4 507 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joanna Kurowska

bardzo ją lubię, ale niech ona nie w końcu skończy z tymi operacjami bo ostatnio na zdjęciu na pomponiku było jak przesadziła z botoksem, przecież jak ona tak dalej będzie robić to woogle nie będzie grać w filmach i serialach, a ja ją bardzo lubię , kamera ją bardzo lubi i lubię jej role komediowe.

kinomanka_13

Właśnie ją widziałam w Klanie - to już nie jest komedia, tylko tragedia :/ Będę miała koszmary :((

tweety77

właśnie widziałam ją dziś w Klanie aż tak strasznie to nie wygląda , ale jak ją na pomponiku widziałam jej zdjęcie to już źle wyglądała, ale mimo wszystko i tak ją bardzo lubię za komedię i że jest super babką, gdyby się tak nie oszpecała to może by grała więcej w filmach i serialach a tak gra tylko w teatrze.

kinomanka_13

No nie twierdzę, że nie jest fajną kobietą, ale dawno jej nie widziałam i jestem w szoku co z sobą zrobiła :( Nie wygląda źle?? Przez chwilę nawet myślałam, że może miała jakiś wypadek albo jest po wylewie :O

tweety77

teraz wygląda źle, ale przecież ten odcinek gdzie ona grała mógł być nakręcony np pół roku temu, a teraz to ona wygląda tak jak wygląda. Są tacy co po operacjach plastycznych ładnie wyglądają a są tacy którzy po operacjach brzydko wyglądają. A ta Agnieszka Perepeczko to po tych operacjach ładnie wygląda, a Kurowska to trochę dziwnie wygląda bo albo ma botoks, albo lifting albo operacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones