Joe Dempsie

Joseph Maxwell Dempsie

7,6
4 132 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Joe Dempsie

Czyim bękartem jest postać którą on gra?

arietem

zmarłego króla Roberta

arietem

Roberta oczywiście, nie chcę być uznana za kąśliwą, ale właśnie wtedy zaaranżowali jego ucieczkę, kiedy Cersei zaczęła mordować bękarty Roberta ;) tam co były topione dzieci, zarżnięte niemowlę w burdelu itd. Poza tym po niektórych tekstach mozna sie było domyśleć ;)

użytkownik usunięty
Enterraz

a on się sam nie zgłosił do nocnej straży, bo miał dość życia jakie prowadził? sam nie wiedział, że jest bękartem króla, chyba, że ten ich dowódca, który zabrał też Arye o tym zdecydował...

on się nie zgłosił sam, miał doskonałe życie wziawszy pod uwagę że jest sierotą; był czeladnikiem kowalskim.1. kowal to bardzo ceniony zawód wedle realii westeros a'la średniowiecze. 2. był w tym dobry- choćby jego chełm. 3. miał wszelakie predyspozycje, siłe itd. 4. normalnie jego rodzice wydaliby kupę kasy, ale on nie miał rodziców (w jego świadomości). 5. Mowił, że kowal nagle kazał mu się spakować i biec do grupy rekrutów z nocnej straży, a potem jest scena jak złote płaszcze trzymaja jakiegoś kowala i bytaja go, gdzie jest kowal (ps. to złote płaszcze mordowały bękarty roberta) i złote płaszcze goniły go dalej. No i wreszcie po 6, mówił że słabo pamięta matkę, tylko jakąśtam kołysankę i nic poza tym a ojca nie zna.
Tak to jest jak się ogląda zamiast książki czytać ;)

użytkownik usunięty
Enterraz

Właśnie o to chodzi, dopiero jak obejrzałam, to chcę przeczytać książkę :-) muszę ją przeczytać, bo ile jest niedopowiedzianych wątków i brakujących scen... I jakie ciekawe jest życie bohaterów, a tu w serialu jest tego tak mało i mało...
Tak teraz sobie przypominam, że kowal kazał mu się pakować, faktycznie, a resztę to wiem :-) ale dzięki. Zresztą teraz wszystkie wątpliwości związane z serialem rozwiążą tylko kartki lektury :-)

Ze starcia królów zrobili chłam w serialu. Gorąco polecam książki, są cokolwiek genialne

użytkownik usunięty
Enterraz

Serial jest świetny, ale podejrzewam , że jak przeczytam książki, to przestanie mi się tak bardzo podobać, ale miło popatrzeć na bohaterów, wilkory i potwory :-)

wilkory tyle pokazują co na lekarstwo...

użytkownik usunięty
gregohry

właśnie wtedy co pisałam ten komentarz, to były częściej, ale teraz chociaż smoki są duże piękne i często można na nie popatrzeć, choć dla mnie to i tak za rzadko...;/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones