John Flynn

7,1
143 oceny pracy reżysera
powrót do forum osoby John Flynn

John Flynn to reżyser głównie filmów klasy B, także filmów telewizyjnych... Mi udało się obejrzeć 4 filmy jego autorstwa. Zdecydowanie najbardziej podobał mi się film ze Stevenem Seagalem pod tytułem Out for Justice. Był ciekawy, miał szybką akcję i dobrą fabułę. Co prawda oglądałem go kilka lat temu, gdy byłem dzieckiem, ale ten obraz zapadł mi w pamięć bardzo pozytywnie. Kolejny film to Osadzony z Sylwkiem Stallone w roli głównej. Ten film także oglądałem wiele lat temu, więc mogę mieć o nim wypaczone zdanie, ale podobał mi się. Był wzruszający, aktorzy wypadli świetnie. Oczywiście tak było wtedy, nie wiem czy teraz nie zmieszałbym tego filmu z błotem. Na trzecim miejscu ex equo (czy coś w tym stylu) znajdują się Porachunki i Elektroniczna ruletka. Porachunki to niezły film sensacyjny z dobrą rolą R. Duvalla, ale ogólnie nic szczególnego. Elektroniczna ruletka natomiast zamiast straszyć raczej obrzydza, ale warto zwrócic uwagę na rolę Edwarda Furlonga znanego z Terminatora 2 i z Więźnia nienawiści. Ogólnie reżyser ten na pewno nie jest wirtuozem, ale robi poprawne, czasem dobre filmy...

wermac

Out for Justice i Osadzony to na pewno nie jest kino klasy B :|

sepultura_fan

No, trochę zahaczają o C.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones