John SlatteryI

John M. Slattery Jr.

7,4
9 280 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby John Slattery

Jestem w szoku. Strasznie staro wygląda, ja bym mu dała tak z 60+ a tu ledwo 51! Jednak mimo to jest przystojny.

LunaAmelia

Przed chwilą o tym samym pomyślałam, jak przeczytałam ile ma lat. Bardzo staro wygląda, jednak ma w sobie to coś. ;)

LunaAmelia

Jestem w ciezkim szoku, bez wahania dalbym facetowi co najmniej 65.

LunaAmelia

Oglądam Mad Men, sezon 1 (2007) - w momencie kręcenia zdjęć miał 44 lata, a jego postać - 61. Wyglądał niezwykle wiarygodnie, łyknąłem to bez cienia podejrzeń i też byłem ciężko zdziwiony, gdy dowiedziałem się o jego prawdziwym wieku.

LunaAmelia

haah, igzakli . Mimo to he's totally doable ;)

LunaAmelia

Chyba macie niewiele lat i nie potraficie prawidłowo ocenić wieku. Facet w życiu nie wygląda na 65. Nawet gdybym oślepła na jedno oko, nie dałabym mu 65 lat. Wygląda na tyle ile ma. Niejeden trzydziestolatek możne mu pozazdrościć ;)

o2102___

Calkowicie sie zgadzam, wiekszosc widzi tylko biale wlosy i stawiaja, ze facet jest juz emerytem. Uwielbiam Johna jako aktora, jest swietny, wypatruje z niecierpliwoscia na jego kolejne role.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones